UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zagrali w patriotycznym duchu (brydż)

 
Elbląg, Zagrali w patriotycznym duchu  (brydż)
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl
Reklama

W Głównym Klubie Brydżowym w Elblągu odbył się Interregionalny Turniej Brydżowy uświetniający obchody 74. rocznicy zwycięstwa 2 Korpusu Armii gen. Władysława Andersa w bitwie o Monte Cassino. W patriotycznym spotkaniu i zawodach udział wzięli brydżyści z Elbląga, Powiśla, Warmii i Żuław.

Imprezę otworzyli Regina Wołek i Jerzy Ratkowski witając i dziękując uczestnikom za udział w mityngu. Turniej był niezwykle emocjonujący a ostatecznie wyszli z niego zwycięsko Marek Lichocki (Elbląg) i Daniel Wesołowski (Sztum) - 63,33%. Drugie miejsce zajęli Kazimierz Konefał (Nowy Staw) i Krzysztof Nagielski (Kwietniewo) - 61,67 %. Trzecie miejsce na podium zajęli Jerzy Ratkowski i Jerzy Sukow (Elbląg) - 61,00 %. W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli: walentynek - Rena Bieda i Janina Ptak (Elbląg) wyprzedzając Janinę Maksymowicz i Iwonę Wierzbicką (Elbląg), zaś w kategorii par mikstowych Regina Wołek i Tadeusz Mielko (Elbląg) wyprzedzając Annę Dworakowską (Suchacz) i Marka Czaplińskiego (Elbląg). Spotkanie i turniej brydżowy było bardzo udanym wydarzeniem patriotyczno-sportowym. - Przybyłam na tę imprezę z koleżankami i kolegami, aby uczcić to jedno z najważniejszych wydarzeń państwowych. Te wartości należy cenić, szanować, pielęgnować i przekazywać młodszym pokoleniom - mówiły Anna Dworakowska z Suchacza i Iwona Wierzbicka z Elbląga.- Ta impreza to był świetny pomysł - potwierdził Krzysztof Nagielski z Kwietniewa. - Jeśli zdrowie i czas pozwolą, wezmę udział w turnieju z okazji obchodów jubileuszu 75. rocznicy zdobycia Monte Cassino w 2019 roku. Zarząd Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego zaprasza pasjonatów brydża do wzięcia udziału w mityngu brydżowym pod nazwą Elbląska Majówka 2018, który odbędzie się w poniedziałek, 28 maja w Hotelu Pod Lwem, ul. Kowalska 10. Rejestracja uczestników do godz. 16:50. Emocji nie zabraknie. Zapraszamy.
      
Henryk Łęcki, wiceprezes zarządu Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama