UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zagrali w Sztumie (brydż)

 
Elbląg, Zagrali w Sztumie  (brydż)
fot. Michał Skroboszewski, arch. PortEl.pl

W Sztumskim Centrum Kultury odbyły się Otwarte Mistrzostwa Sztumu w brydżu sportowym o Puchar Burmistrza, w ramach obchodów  jubileuszu 100-lecia odzyskania Niepodległości Polski. Podczas zawodów zaprezentowali się brydżyści z województwa pomorskiego, warmińsko - mazurskiego i łódzkiego. Turniej uświetniły elblążanki - Rena Bieda- Iwona Smilgin i Regina Wołek. 

Tym razem przy zielonych brydżowych stolikach zasiadło 34 zawodniczek i zawodników, każdy z apetytem na wygraną. Podczas ceremonii otwarcia Mistrzostw uczestników prestiżowej imprezy powitał Michał Gutowski, prezes Sztumskiego Klubu Brydżowego Impas. Życzył wszystkim uczestnikom powodzenia i fantastycznych zagrywek. Pasjonująca rywalizaja trwała od pierwszego do ostatniego rozdania, a na finiszu zwyciężył duet Michał Gutowski (Sztum) oraz Witold Pietrzak (Aleksandrów Łódzki) - 74,24 proc., wyprzedzając Andrzeja Pałkę i Waldemara Zająca (Kwidzyn) - 65,05 proc. Trzecie miejsce na podium zajęli Arkadiusz Górzewski (Gdańsk) i Bartłomiej Nowak (Sztum) 58,01 proc . Dalsze miejsca w top dziesiątce zajęli : 4.Marek Lichocki (Elbląg) - Daniel Wesołowski (Sztum), 5.Marek Serdynski - Waldemar Slesicki (Nowakowo), 6. Bogusław Gierulski (Elbląg) - Ziemowit Nowak (Nowy Dwór Gdański), 7. Witold Kaliński - Marek Kryniewski (Gdańsk), 8. Wojciech Karpiński - Krzysztof Nagielski (Kwietniewo), 9. Zdzisław Koza - Waldemar Wnuk (Sztum),10. Jerzy Koszaliński -Zbigniew Sałek (Sztum).
       W ceremonii zamknięcia mistrzostw prestiżowe Puchary Burmistra Sztumu otrzymali Michał Gutowski i Witold Pietrzak. Gratulujemy.
       Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego bardzo dziękuje burmistrzowi Sztumu - Leszkowi Taborowi - za patronat honorowy Mistrzostw Sztumu i ufundowanie prestiżowych pucharów i nagród, zaś Michałowi Gutowskiemu, prezesowi Sztumskiego Klubu Brydżowego, za wzorcową organizację mistrzostw.  
       ESBS życzy motywacji i nspiracji do organizacji kolejnych edycji mistrzostw w doborowej obsadzie,  z udziałem przyszłych adeptów tej wspaniałej dyscypliny sportowej.
Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama