uprzejmie informujemy, 瞠 w zwi您ku z wej軼iem w 篡cie Rozporz康zenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyli鄉y zgodn z nim polityk prywatno軼i. Regulacje RODO zmuszaj nas do wyst徙ienia z pro軸 do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowie, chocia z praktycznego punktu widzenia nic si nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyn rzecz, kt鏎a mo瞠 budzi Twoje obawy jest profilowanie. Wyja郾iamy, 瞠 w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wy陰cznie tym, 瞠 je郵i uprzednio by貫/a na stronie jakiego biura podr騜y, to z du篡m prawdopodobie雟twem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwowa b璠 banery z widokami z這cistych pla.

Prosimy zapozna si z polityk prywatno軼i stosowan na naszej stronie i zaakceptowa jej postanowienia.

Mo瞠 p騧niej

Zagra造 obie grupy ELH

Elbl庵, Zagra造 obie grupy ELH

Kolejne mecze rozegra造 zespo造 startuj帷e w rozgrywkach Elbl御kiej Liga Halowej. W miniony weekend na boisku obserwowali鄉y zmagania dru篡n zar闚no w grupie A jak i B. Tradycyjnie nie brakowa這 ciekawych i zaci皻ych spotka.

SuperLiga grupa A
     Victoria i Wiarus to jak na razie dwie dru篡ny, kt鏎e w trzech pierwszych kolejkach sezonu nie straci造 jeszcze punkt闚. Z tej dw鎩ki, w ostatniej serii gier, zdecydowanie 豉twiej z rywalami poradzi豉 sobie Victoria, kt鏎a rozbi豉 Alstom Power Zak豉d Turbin a 6:0. Lider tabeli rozpocz掖 od mocnego uderzenia i ju po pi璚iu minutach prowadzi 2:0, a do bramki rywali trafiali Szymon Waga i Micha Tomczyk. Jeszcze przed przerw Victoria do這篡豉 dwa kolejne trafienia, a na list strzelc闚 wpisali si Krzysztof Fr帷zkowski oraz Mateusz Szmydt. W drugiej ods這nie usatysfakcjonowani z wysokiego prowadzenia pi趾arze Victorii nie forsowali ju tempa, a mimo tego uda這 im si strzeli kolejne gole. Najpierw w 27 min., na 5:0 podwy窺zy Zbigniew Grucelski, a wynik spotkania tu przed ko鎍ow syren ustali Mateusz Szmydt, dla kt鏎ego by這 to drugie trafienie w tym pojedynku.
     Zdecydowanie trudniej o punkty mia wicelider Wiarus, na przeciwko kt鏎ego, tym razem stan窸a ekipa Alenutka.pl. I ku zaskoczeniu wi瘯szo軼i widz闚, to w豉郾ie rywale jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Ju w czwartej minucie bramkarza Wiarusa pokona Krystian Bober, wyprowadzaj帷 swoj dru篡n na prowadzenie. Mimo kilku sytuacji z obu stron, wynik do przerwy nie uleg ju zmianie. Tak瞠 przez d逝窺z cz窷 drugiej ods這ny kibice nie ogl康ali bramek. Te pad造 dopiero w ostatnich siedmiu minutach pojedynku. W 23 min. wreszcie Wiarus m鏬 mie powody do zadowolenia, po tym jak do siatki trafi Rados豉w Wi郾iewski. Niespe軟a cztery minuty p騧niej ponownie rado嗆 zapanowa豉 w szeregach wicelidera. Tym razem jednak bramkarza zespo逝 Alenutka.pl pokona Mateusz Le郾iewski. Kibice wi璚ej bramek ju nie ogl康ali i mecz zako鎍zy si skromn wygran Wiarusa.

Komplet wynik闚 3. kolejki:

Stokrotki - Fuks 0:6 (0:3)
     0:1 - Czajka (3.), 0:2 - Czajka (12.), 0:3 - Czajka (14.), 0:4 - Bukowski (26.), 0:5 - Bukowski (27.), 0:6 - Bukowski (30.).

Yolo 7 Street - Exclusive Sport/PC Koni 4:4 (2:3)
     1:0 - Bralewski (4.), 1:1 - Fudala (4.), 1:2 - Heida (7.), 2:2 - Borowy (13.), 2:3 - Wulczy雟ki (15.), 2:4 - Pawe Wielgat (22.), 3:4 - ζstowski (23.), 4:4 - Groszyk (30.).

Wiarus - Alenutka.pl 2:1 (0:1)
     0:1 - Bober (4.), 1:1 - Wi郾iewski (23.), 2:1 - Le郾iewski (27.).

Victoria - Alstom Power Zak豉d Turbin 6:0 (4:0)
     1:0 - Waga (2.), 2:0 - Tomczyk (5.), 3:0 - Fr帷zkowski (13.), 4:0 - Szmydt (15.), 5:0 - Grucelski (27.), 6:0 - Szmydt (28.).

PBG Jankowiak - DRE 5:7 (3:4)
     1:0 - Megger (2.), 1:1 - Maciej Zaj帷 (3.), 2:1 - Megger (3.), 2:2 - Trochowski (7.), 2:3 - Trochowski (8.), 2:4 - Pawe Zaj帷 (9.), 3:4 - Piotr Jakubiak (10.), 3:5 - Trochowski (20.), 4:5 - 安iatkowski (21.), 4:6 - Piotrowski (23.), 4:7 - Pawe Zaj帷 (25.), 5:7 - Megger (29.).

SuperLiga grupa B

Jednym z najciekawszych spotka w tej grupie by pojedynek w kt鏎ym ZUO zmierzy這 si z ERGO Legionistami. Obie ekipy w pierwszej kolejce przegra造 swoje mecze, dlatego mo積a si by這 spodziewa, 瞠 tym razem b璠 z jeszcze wi瘯sz determinacj walczy造 o pierwsze punkty w nowym sezonie. Spotkanie bardzo dobrze rozpocz窸o ZUO, kt鏎e po kwadransie prowadzi這 ju 3:0. Wynik pojedynku otworzy w 10 min. Dawid Kwiatkowski, chwil p騧niej prowadzenie podwy窺zy Mateusz Bucholc, a wynik pierwszej ods這ny na 3:0 ustali Patryk Brynda. Wprawdzie tu po przerwie Legioni軼i zniwelowali straty do dw鏂h goli, ale ZUO szybko odpowiedzia這 celnym trafieniem i w 21 min. ponownie prowadzi這 r騜nic trzech oczek (4:1). O losach pojedynku zadecydowa這 doskona貫 sze嗆 minut w wykonaniu Legionist闚, a takiego finiszu w ich wykonaniu chyba nikt si nie spodziewa. Sygna do ataku da Dawid Wandyk, a chwil p騧niej w jego 郵ady poszed Krzysztof Sztybor i na pi耩 minut przed ko鎍em Legioni軼i przegrywali ju tylko jednym trafieniem. W 26 min. do wyr闚nania (4:4) doprowadzi Rafa Gomu趾a, chwil p騧niej zdoby drugiego gola, dzi瘯i czemu wyprowadzi sw鎩 zesp馧 na prowadzenie. Wynik meczu na 6:4 ustali w ostatniej minucie gry Dawid Wandyk.

Po raz drugi pewne punkty zdoby豉 ekipa NORTHSERVIS-PSP, kt鏎a w tej kolejce mo瞠 dodatkowo pochwali si najwy窺z wygran. Ich rywalem tym razem by豉 dru篡na Meyer Elbl庵 i trzeba przyzna, 瞠 pierwsze minuty pojedynku nie zapowiada豉 a tak wysokiej wygranej. Wprawdzie po golach Macieja Chwoszcza i Karola Stysia w 5 min. NORTHSERVIS-PSP prowadzi 2:0, ale ambitnie graj帷y rywale zdo豉li strzeli gola kontaktowego, kt鏎ego autorem okaza si Sebastian Jusiak. Ko鎍闚ka pierwszej ods這ny to ju jednak zdecydowana przewaga zespo逝 NORTHSERVIS-PSP ,kt鏎y swoj wy窺zo嗆 udokumentowa dwoma kolejnymi golami, a ich strzelcem okaza si Maciej Chwoszcz. Po zmianie stron mecz nie by ju tak wyr闚nany. Lepiej na parkiecie radzili sobie „Stra瘸cy” i to oni do這篡li trzy kolejne trafienia, zwyci篹aj帷 ostatecznie a 7:1.

Klasyfikacja strzelc闚:
     6 bramek:
     Maciej Zaj帷 (DRE).
     5 bramek:
     Mateusz Szmydt (Victoria), Wojciech Pietrzkiewicz (Metrotest).
     4 bramki:
     Bartosz Mr霩 (Stokrotki), Rados豉w Wi郾iewski (Wiarus), Daniel Czajka (Fuks), Maciej Chwoszcz, Marcin Laskowski (obaj NORTHSERVIS-PSP).

Komplet wynik闚 2. kolejki:

Lira Lighting - Hydroton Dream 1:3 (0:0)
     1:0 - 痂ijewski (16.), 1:1 - Piasta (19.), 1:2 - Gortatowski (26.), 1:3 - Ko鎍zy雟ki (30.).

ZUO Elbl庵 - ERGO Legioni軼i 4:6 (3:0)
     1:0 - Kwiatkowski (10.), 2:0 - Bucholc (11.), 3:0 - Patryk Brynda (14.), 3:1 - Gomu趾a (19.), 4:1 - Patryk Brynda (21.), 4:2 - Wandyk (24.), 4:3 - Sztybor (25.), 4:4 - Gomu趾a (26.), 4:5 - Gomu趾a (29.), 4:6 - Wandyk (30.).

Metrotest - LZS Agat Jeg這wnik 6:2 (3:1)
     1:0 - Jodzia陶o (9.), 2:0 - Boniecki (9.), 3:0 - Pietrzkiewicz (13.), 3:1 - Kuci雟ki (14.), 4:1 - Pietrzkiewicz (18.), 5:1 - Pietrzkiewicz (26.), 5:2 - Szulc (29.), 6:2 - P豉checki (30.).

MEYER Elbl庵 - NORTHSERVIS-PSP 1:7 (1:4)
     0:1 - Chwoszcz (2.), 0:2 - Sty (5.), 1:2 - Jusiak (11.), 1:3 - Chwoszcz (12.), 1:4 - Chwoszcz (13.), 1:5 - Sty (16.), 1:6 - Filipowicz (23.), 1:7 - Laskowski (28.).

ECM El-Hurt - Dowodzenie 6:1 (1:0)
     1:0 - Jezierski (2.), 1:1 - Pawe Studzi雟ki (18.), 2:1 - Klemens (21.), 3:1 - Krzeszewski (25.), 4:1 - Klemens (26.), 5:1 - Kido (26.), 6:1 - Kido (29.).