Zapaśnik Olimpii z brązem. Trwają nabory do sekcji

Elbląg, Daniel Knopf zdobył brązowy medal,
Daniel Knopf zdobył brązowy medal, fot. nadesłana

Czterech zapaśników elbląskiego klubu sportowego „Olimpia” wzięło udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Zapasach w Stylu Klasycznym, które odbyły się 5 października w Olsztynie. Wśród elblążan najlepiej spisał się Daniel Knopf, który w kategorii wagowej do 100 kg zdobył brązowy medal.

W zawodach wystąpiło 129 zawodników z 22 klubów reprezentujących województwa: Mazowieckie, Kujawsko - Pomorskie, Podlaskie i Warmińsko – Mazurskie.
       Wśród elblążan najlepiej spisał się Daniel Knopf, który w kategorii wagowej do 100 kg zdobył brązowy medal.
       Na wyróżnienie zasłużył również Piotr Ciepliński startujący w kategorii wagowej do 53 kg, który wygrał dwa pojedynki.
       Trenerami elbląskich zapaśników są: S. Hakobyan i G. Jaworski.