UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Zapisz swoje dziecko do Enduro KID

 
Elbląg, Zapisz swoje dziecko do Enduro KID
fot. nadesłana
Reklama

Tysiące ludzi w Polsce i już setki w Elblągu przywykły do sportowego stylu życia, w którym bieganie jako najprostsza forma ruchu stanowi główny nurt powszechnej aktywności . Mamy już wiele mniejszych i dwie duże imprezy biegowe „ Piekarczyk” oraz „Bieg Niepodległości”, które gromadzą ponad 600 dorosłych osób. Czas na nasze dzieci a nawet najmniejsze maluszki…

MOSiR Elbląg oraz Szkoła Podstawowa nr 16 zapraszają na II Enduro KID „Wytrzymałe dzieci” – czyli zawody biegowe dla najmłodszych w ramach „Biegu Piekarczyka” który odbędzie się w niedzielę, 4 czerwca.
       Enduro KID to zabawa biegowa dla dzieci od 0 do 15 lat w kategoriach wiekowych co dwa lata, w których każdy zawodnik na mecie otrzymuje pamiątkowy medal, porcję zdrowia i radości. Dodatkowo wraz z najmłodszymi dziećmi biegają chętni rodzice, którzy w bezpośredni sposób aktywizują swoje pociechy. Rywalizacja występująca wśród dzieci w trakcie biegu stanowi tylko naturalny motywator do osiągnięcia jak najlepszego wyniku – którym jest dotarcie do mety! Każde dziecko na mecie będzie zwycięzcą i to powinno wystarczyć ! Nie nastawiamy się na rywalizację o miejsca i nagrody – liczy się udział oraz zdrowe ciało i zdrowy duch!
       Zapisy trwają tylko do 22 maja. Po tym terminie nie będzie można się już zapisać. Jest to związane z koniecznością zmówienie medali dla każdego uczestnika zawodów. Po 22 maja, ani w dniu zawodów żadne dziecko nie zostanie zapisane i dopuszczone do startu. W zawodach dzieci nie przewiduje sie wpisowego.
       Zapisów do poszczególnych kategorii wiekowych proszę dokonywać poprzez link. Szczegółowy regulamin zawodów znajdziesz tutaj.
       Dajmy szansę naszym dzieciom na zdrową i dobrą zabawę w rodzinnej atmosferze.
      
organizatorzy, MOSiR Elbląg i SP16
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama