Sobota 19-01-2019, imieniny Henryka, Mariusza
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zintegrował ich bieg

 
Elbląg, Zintegrował ich bieg fot. nadesłana
Rek

We wtorek, 23 maja w miejskim parku Bażantarnia odbył się XII Memoriał Janusza Kusocińskiego, którego organizatorem był Zespół Szkół nr 2 w Elblągu. Celem imprezy jest popularyzacja biegów wśród dzieci i młodzieży szkół oraz ośrodków z Elbląga oraz przypomnienie sylwetki patrona szkoły Janusza Kusocińskiego.

Otwarcia imprezy dokonała dyrektor Zespołu Szkół nr 2 , Anna Śledzińska. W trakcie imprezy odbyło się 14 biegów na dystansie od 350 do 700 metrów (5 biegów integracyjnych „Biegam po zdrowie”, 6 biegów szkół podstawowych, 2 biegi szkół gimnazjalnych oraz bieg dla wszystkich chętnych nauczycieli/opiekunów i przybyłych gości). Liczba uczestników wszystkich biegów wyniosła około 300 osób. W rywalizacji sportowej udział wzięły następujące szkoły i ośrodki:
     Ośrodek Rehabilitacyjno- Edukacyjno -Wychowawczy w Elblągu
     Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Elblągu
     Gimnazjum nr 2 w Elblągu
     Gimnazjum nr 4 w Elblągu
     Gimnazjum nr 5 w Elblągu
     Gimnazjum nr 6 w Elblągu
     Gimnazjum nr 7 w Elblągu
     Gimnazjum nr 10 w Elblągu
     Gimnazjum z Gronowa Górnego
     Gimnazjum - Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu
     Gimnazjum – Zespół Szkół Akademickich w Elblągu
     Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu
     Szkoła Podstawowa nr 14 w Elblągu
     Szkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu
     Szkoła Podstawowa nr 16 w Elblągu
     Szkoła Podstawowa nr 23 w Elblągu
     Szkoła Podstawowa nr 25 w Elblągu
     Szkoła Podstawowa z Gronowa Górnego
     Szkoła Podstawowa - Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu
     
     Wszyscy uczestnicy biegów integracyjnych otrzymali pamiątkowe medale , a pierwsze trzy osoby nagrody rzeczowe. Każda placówka otrzymała pamiątkowy dyplom, a opiekunowie podziękowania za przygotowanie dzieci i młodzieży do udziału w imprezie.
     Wśród szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 14 w Elblągu, drugie miejsce Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu, trzecie miejsce Szkoła Podstawowa nr 25 w Elblągu. Wśród szkół gimnazjalnych miejsce miejsce zajęło Gimnazjum nr 4 w Elblągu, drugie miejsce Gimnazjum nr 2 w Elblągu, trzecie miejsce Gimnazjum nr 5 w Elblągu.
Zespół Szkół nr 2 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia inna niż inne
Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia, a aneks kuchenny