uprzejmie informujemy, 瞠 w zwi您ku z wej軼iem w 篡cie Rozporz康zenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyli鄉y zgodn z nim polityk prywatno軼i. Regulacje RODO zmuszaj nas do wyst徙ienia z pro軸 do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowie, chocia z praktycznego punktu widzenia nic si nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyn rzecz, kt鏎a mo瞠 budzi Twoje obawy jest profilowanie. Wyja郾iamy, 瞠 w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wy陰cznie tym, 瞠 je郵i uprzednio by貫/a na stronie jakiego biura podr騜y, to z du篡m prawdopodobie雟twem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwowa b璠 banery z widokami z這cistych pla.

Prosimy zapozna si z polityk prywatno軼i stosowan na naszej stronie i zaakceptowa jej postanowienia.

Mo瞠 p騧niej

Zmiana lidera (liga miejska)

Na dwie kolejki przed zako鎍zeniem rozgrywek ligi miejskiej dosz這 do zmiany lidera. Na pierwsze miejsce awansowa這 Auto El, kt鏎e wykorzysta這 potkni璚ie Concordii. Najprawdopodobniej o mistrzowskim tytule zadecyduje w豉郾ie mecz pomi璠zy tymi dwiema ekipami.

Z ca陰 pewno軼i hitem 16. kolejki by這 spotkanie lidera Concordii z trzecim w tabeli Alstomem. W pierwszych minutach gra by豉 do嗆 wyr闚nana, a oba zespo造 stworzy造 po dwie dogodne akcje. Jednak tu przed przerw Concordia wysz豉 na prowadzenie. Tu na pocz徠ku drugiej po這wy Alstom zdo豉 wyr闚na. Sytuacja ta nie trwa豉 jednak zbyt d逝go, bo za moment zn闚 na prowadzenie wysz豉 Concordia. Kolejne minuty przebiega造 pod dyktando Alstomu, kt鏎y najpierw zdo豉 wyr闚na, a za moment wyszed na prowadzenie 3:2. Ostatnie s這wo nale瘸這 jednak do Concordii, kt鏎a zdo豉豉 doprowadzi do remisu 3:3. Podzia punkt闚 sprawi, 瞠 Concordia straci豉 pierwsze miejsce w tabeli, na rzecz ekipy Auto El.
     W drugim meczu tego dnia Stokrotki niespodziewanie zremisowa造 z ni瞠j notowanym Krometem 2:2. Po pierwszej po這wie mieli鄉y remis 1:1. W drugiej niespodziewanie na prowadzenie wyszed Kromet i zanosi這 si na spor niespodziank. Jednak ostatni kwadrans meczu nale瘸 ju do Stokrotek, kt鏎e raz po raz atakowa造 bramk rywali. Ataki te sprawi造, 瞠 w ko鎍闚ce pojedynku Stokrotki zdo豉造 doprowadzi do wyr闚nania.
     Bardzo ciekawy przebieg mia pojedynek pomi璠zy Mazurskimi Meblami i PKP. Spotkanie lepiej rozpocz窸o si dla ni瞠j notowanych "meblarzy" kt鏎zy prowadzili ju 2:0. PKP w pierwszej po這wie zdo豉這 zdoby bramk kontaktow, co zapowiada這 spore emocje po przerwie. I tak te by這. Graj帷y z minuty na minut coraz lepiej pi趾arze PKP najpierw doprowadzili do remisu 2:2, by w kolejnych minutach strzeli rywalom jeszcze pi耩 bramek. Ostatecznie mecz zako鎍zy si wysok wygran "kolejarzy" 7:2.
     Prawdziwy festiwal strzelecki urz康zi sobie Pujan, kt鏎y rozgromi ostatni w tabeli Pocztowiec a 9:1, a wynik spotkania mo瞠 鈍iadczy o przebiegu gry. Na boisku w pe軟i dominowali zawodnicy Pujana, kt鏎zy gdyby cho troch poprawili skuteczno嗆, to ich wygrana by豉by znacznie wy窺za.
     Kolejne punkty zdoby aspiruj帷y do mistrzowskiego tytu逝 zesp馧 Auto El, kt鏎y tym razem pokona 6:2 ubieg這rocznego mistrza ligi - ekip EC. W pierwszej po這wie gra by豉 bardzo wyr闚nana, a jedyn bramk zdo豉li strzeli pi趾arze Auto El. Po zmianie stron ich przewaga by豉 ju znaczna, co uwidoczni這 si w zdobytych bramkach. Kolejne trzy celne trafienia i Auto El prowadzi這 4:0. W ostatnim kwadransie oba zespo造 zdoby造 jeszcze po dwie bramki i ca造 mecz zako鎍zy si wynikiem 6:2. Po tej wygranej Auto El awansowa這 na pierwsze miejsce w tabeli i wyprzedza o jeden punkt Concordi oraz o trzy - Alstom.

Komplet wynik闚 16. kolejki: MM - PKP 2:7 (2:1), Pocztowiec - Pujan 1:9 (0:5), EC - Auto El 2:6 (0:1), Concordia - Alstom 3:3 (1:0), Stokrotki - Kromet 2:2 (1:1).