Środa 17-10-2018, imieniny Ignacego, Wiktora
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Znamy terminarz III ligi (piłka nożna)

 
Elbląg, Znamy terminarz III ligi (piłka nożna)
Rek

Ciekawie w najbliższym sezonie zapowiada się rywalizacja w „nowej” III lidze. Poznaliśmy terminarz rozgrywek w których oprócz Concordii Elbląg wystąpią takie zespoły jak Widzew Łódź, ŁKS Łódź czy Legia II Warszawa.  

Rozgrywki rozpoczną się w sobotę 6 sierpnia (termin meczu Concordii nie jest jeszcze ustalony). Pierwszym rywalem pomarańczowo-czarnych będzie Sokół Aleksandrów Łódzki, a pojedynek odbędzie się w Elblągu. Pierwsza runda rozgrywek potrwa do 19/20 listopada.
     
     Terminarz rundy jesiennej III ligi (Grupy I) sezonu 2016/2017:

     
     Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

     
     Motor Lubawa - Pelikan Łowicz
     Widzew Łódź - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     Concordia Elbląg - Sokół Aleksandrów Łódzki
     Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Ostróda
     Legia II Warszawa - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     ŁKS 1926 Łomża - MKS Ełk
     Ursus Warszawa - Huragan Morąg
     Huragan Wołomin - ŁKS Łódź
     Ruch Wysokie Mazowieckie - Jagiellonia II Białystok
     
     Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

     
     Pelikan Łowicz - Jagiellonia II Białystok
     ŁKS Łódź - Ruch Wysokie Mazowieckie
     Huragan Morąg - Huragan Wołomin
     MKS Ełk - Ursus Warszawa
     Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - ŁKS 1926 Łomża
     Sokół Ostróda - Legia II Warszawa
     Sokół Aleksandrów Łódzki - Lechia Tomaszów Mazowiecki
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Concordia Elbląg
     Motor Lubawa - Widzew Łódź
     
     Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

     
     Widzew Łódź - Pelikan Łowicz
     Concordia Elbląg - Motor Lubawa
     Lechia Tomaszów Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     Legia II Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
     ŁKS 1926 Łomża - Sokół Ostróda
     Ursus Warszawa - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     Huragan Wołomin - MKS Ełk
     Ruch Wysokie Mazowieckie - Huragan Morąg
     Jagiellonia II Białystok - ŁKS Łódź
     
     Kolejka 4 - 24 sierpnia

     
     Pelikan Łowicz - ŁKS Łódź
     Huragan Morąg - Jagiellonia II Białystok
     MKS Ełk - Ruch Wysokie Mazowieckie
     Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Huragan Wołomin
     Sokół Ostróda - Ursus Warszawa
     Sokół Aleksandrów Łódzki - ŁKS 1926 Łomża
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legia II Warszawa
     Motor Lubawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
     Widzew Łódź - Concordia Elbląg
     
     Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

     
     Concordia Elbląg - Pelikan Łowicz
     Widzew Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki
     Legia II Warszawa - Motor Lubawa
     ŁKS 1926 Łomża - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
     Huragan Wołomin - Sokół Ostróda
     Ruch Wysokie Mazowieckie - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     Jagiellonia II Białystok - MKS Ełk
     ŁKS Łódź - Huragan Morąg
     
     Kolejka 6 - 3-4 września

     
     Pelikan Łowicz - Huragan Morąg
     MKS Ełk - ŁKS Łódź
     Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Jagiellonia II Białystok
     Sokół Ostróda - Ruch Wysokie Mazowieckie
     Sokół Aleksandrów Łódzki - Huragan Wołomin
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ursus Warszawa
     Motor Lubawa - ŁKS 1926 Łomża
     Legia II Warszawa - Widzew Łódź
     Concordia Elbląg - Lechia Tomaszów Mazowiecki
     
     Kolejka 7 - 10-11 września

     
     Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pelikan Łowicz
     Legia II Warszawa - Concordia Elbląg
     ŁKS 1926 Łomża - Widzew Łódź
     Ursus Warszawa - Motor Lubawa
     Huragan Wołomin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Aleksandrów Łódzki
     Jagiellonia II Białystok - Sokół Ostróda
     ŁKS Łódź - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     Huragan Morąg - MKS Ełk
     
     Kolejka 8 - 17-18 września

     
     Pelikan Łowicz - MKS Ełk
     Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Huragan Morąg
     Sokół Ostróda - ŁKS Łódź
     Sokół Aleksandrów Łódzki - Jagiellonia II Białystok
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie
     Motor Lubawa - Huragan Wołomin
     Widzew Łódź - Ursus Warszawa
     Concordia Elbląg - ŁKS 1926 Łomża
     Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa
     
     Kolejka 9 - 24-25 września

     
     Legia II Warszawa - Pelikan Łowicz
     ŁKS 1926 Łomża - Lechia Tomaszów Mazowiecki
     Ursus Warszawa - Concordia Elbląg
     Huragan Wołomin - Widzew Łódź
     Ruch Wysokie Mazowieckie - Motor Lubawa
     Jagiellonia II Białystok - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     ŁKS Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki
     Huragan Morąg - Sokół Ostróda
     MKS Ełk - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     
     Kolejka 10 - 1-2 października

     
     Pelikan Łowicz - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     Sokół Ostróda - MKS Ełk
     Sokół Aleksandrów Łódzki - Huragan Morąg
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Łódź
     Motor Lubawa - Jagiellonia II Białystok
     Widzew Łódź - Ruch Wysokie Mazowieckie
     Concordia Elbląg - Huragan Wołomin
     Lechia Tomaszów Mazowiecki - Ursus Warszawa
     Legia II Warszawa - ŁKS 1926 Łomża
     
     Kolejka 11 - 8-9 października

     
     ŁKS 1926 Łomża - Pelikan Łowicz
     Ursus Warszawa - Legia II Warszawa
     Huragan Wołomin - Lechia Tomaszów Mazowiecki
     Ruch Wysokie Mazowieckie - Concordia Elbląg
     Jagiellonia II Białystok - Widzew Łódź
     ŁKS Łódź - Motor Lubawa
     Huragan Morąg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     MKS Ełk - Sokół Aleksandrów Łódzki
     Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Sokół Ostróda
     
     Kolejka 12 - 15-16 października

     
     Pelikan Łowicz - Sokół Ostróda
     Sokół Aleksandrów Łódzki - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ełk
     Motor Lubawa - Huragan Morąg
     ŁKS Łódź - Widzew Łódź
     Concordia Elbląg - Jagiellonia II Białystok
     Lechia Tomaszów Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie
     Legia II Warszawa - Huragan Wołomin
     ŁKS 1926 Łomża - Ursus Warszawa
     
     Kolejka 13 - 22-23 października

     
     Ursus Warszawa - Pelikan Łowicz
     Huragan Wołomin - ŁKS 1926 Łomża
     Ruch Wysokie Mazowieckie - Legia II Warszawa
     Jagiellonia II Białystok - Lechia Tomaszów Mazowiecki
     ŁKS Łódź - Concordia Elbląg
     Huragan Morąg - Widzew Łódź
     MKS Ełk - Motor Lubawa
     Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     Sokół Ostróda - Sokół Aleksandrów Łódzki
     
     Kolejka 14 - 29-30 października

     
     Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów Łódzki
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda
     Motor Lubawa - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     Widzew Łódź - MKS Ełk
     Concordia Elbląg - Huragan Morąg
     Lechia Tomaszów Mazowiecki - ŁKS Łódź
     Legia II Warszawa - Jagiellonia II Białystok
     ŁKS 1926 Łomża - Ruch Wysokie Mazowieckie
     Ursus Warszawa - Huragan Wołomin
     
     Kolejka 15 - 5-6 listopada

     
     Huragan Wołomin - Pelikan Łowicz
     Ruch Wysokie Mazowieckie - Ursus Warszawa
     Jagiellonia II Białystok - ŁKS 1926 Łomża
     ŁKS Łódź - Legia II Warszawa
     Huragan Morąg - Lechia Tomaszów Mazowiecki
     MKS Ełk - Concordia Elbląg
     Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Widzew Łódź
     Sokół Ostróda - Motor Lubawa
     Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     
     Kolejka 16 - 12-13 listopada

     
     Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     Motor Lubawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
     Widzew Łódź - Sokół Ostróda
     Concordia Elbląg - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS Ełk
     Legia II Warszawa - Huragan Morąg
     ŁKS 1926 Łomża - ŁKS Łódź
     Ursus Warszawa - Jagiellonia II Białystok
     Huragan Wołomin - Ruch Wysokie Mazowieckie
     
     Kolejka 17 - 19-20 listopada

     
     Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz
     Jagiellonia II Białystok - Huragan Wołomin
     ŁKS Łódź - Ursus Warszawa
     Huragan Morąg - ŁKS 1926 Łomża
     MKS Ełk - Legia II Warszawa
     Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Lechia Tomaszów Mazowiecki
     Sokół Ostróda - Concordia Elbląg
     Sokół Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódź
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Motor Lubawa 

ppz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Domena funkcyjna .com.pl
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Domena .pl
Hosting WWW START