UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zostań piłkarzem, zacznij trenować w Olimpii

Elbląg, Zostań piłkarzem, zacznij trenować w Olimpii

To już nie czasy, że trenowało się w klubach marnych, bez szans na rozwój i ciepłą wodę. Obecnie propozycja skierowana dla dzieci marzących o zostaniu piłkarzem jest niezwykle bogata i profesjonalna. Poznaj Akademię Olimpii Elbląg, która właśnie ogłosiła nabór do grup treningowych.

W chwili obecnej Akademia Olimpii liczy przeszło 400 dzieciaków ćwiczących w piętnastu grupach. Ośrodkiem budzącym zazdrość znajduje się przy ul. Moniuszki, zmodernizowanym z własnej inicjatywy i środków. Pełnowymiarowe boisko główne, drugie ze sztucznym oświetleniem, oraz pięć placów treningowych. Akademia korzysta także z dwóch innych obiektów z dwoma trawiastymi boiskami oraz ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem. Te ostatnie służy praktycznie cały rok i spełnia wszelkie normy europejskie. Przy wszystkich obiektach znajdują się dwukondygnacyjne budynki klubowe. Warunki socjalne to szatnie dla zawodników, dodatkowa dla sędziów oraz pomieszczenie biurowe i magazynowe.
     W takich warunkach mogą zacząć trenować dzieci widzące się oczami wyobraźni w miejscu Roberta Lewandowskiego. W realizacji marzeń poleca się Akademia Piłkarska Olimpii Elbląg.
     
     Dlaczego Akademia Olimpii?
     W roku 2015 Olimpia wprowadziła rewolucję. Postawiono na autorski system, wciąż ewoluujący, ale przynoszący pierwsze efekty w postaci awansów do CLJ czy rozwój konkretnych zawodników. W kadrze drugoligowej Olimpii znajduje się obecnie 8 zawodników szkolonych w Akademii po 2015 r., a ostatnio bezpośrednio z juniorów do Wisły Płock przeniósł się Patryk Wieliczko - W każdym roczniku szukamy perełek i im powierzamy szczególną uwagę. Zazwyczaj po sześciu chłopców z dodatkowymi, indywidualnymi zajęciami – wyjaśnia Karol Przybyła, koordynator Olimpii oraz trener juniorów u-17 grających w Centralnej Lidze Juniorów (drużyna rywalizuje z najlepszymi rówieśnikami w Polsce, m.in. z Legią Warszawa albo ŁKS-em Łódź). Trener Przybyła posiada licencją UEFA Elite Youth A, czyli przedostatni szczebel trenerski UEFA! Tak wysokie uprawnienia posiada także Kamil Syroka, na co dzień pracujący z Przybyłą w CLJ.
     
     Nabór od rocznika 2013

     Olimpia czeka na dzieci w różnym wieku. Na zaczynające się w poniedziałek (10 września) treningi rocznika 2013 zapraszają trenerzy Natalia Ostrowska (posiadająca licencję UEFA C) oraz Michał Ressel (Grassroots C). Treningi piłki nożnej w tak młodej grupie są podparte zabawą. Przede wszystkim chodzi o zarażenie dzieci bakcylem sportu.
     Nieco starszych, z rocznika 2012 i 2011, Olimpia zaprasza bezpośrednio na zajęcia do grup już istniejących. Należy pamiętać, że to nadal wiek, w którym wyniki nie są najważniejsze. Trenerzy dbają, żeby na twarzach dzieciaków pojawiał się uśmiech i zniecierpliwieniu oczekiwali na kolejne zajęcia.
     Dzieci z roczników 2010, 2009, 2008 i 2007 także mogą zgłosić się do grup naborowych. W przypadku dzieci urodzonych w wyżej wymienionych latach, nabór podzielony zostanie na etapy. Po przejściu pierwszego, trenerzy zdecydują, czy zawodnik jest gotowy na dołączenie do treningów w swoim roczniku. W zamyśle mogą być widoczne różnice poziomów między trenującymi od dłuższego czasu, a dopiero zaczynającymi. Oczywiście reguły jednak nie ma i zapewne wielu chłopców potrafiących grać w piłkę jeszcze nie zaczęli swojej przygody z Olimpią.
     
     Starsze rocznik nabór również dotyczy

     Tutaj kwestia jest bardzo klarowna. Zawodnicy czujący, że tkwi w nich potencjał, zapraszani są na treningi do danego rocznika. W przypadku potwierdzenia umiejętności pozostają w Olimpii.  Szczegóły dotyczące naboru dostępne u trenera koordynatora - Karola Przybyły, a także na stronie zksolimpia.pl w zakładce: “Akademia”.
     

     Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
     

     ----- materiał promocyjny ------
     
qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl