Sobota 19-01-2019, imieniny Henryka, Mariusza
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zostań sędzią piłki nożnej

Elbląg, Zostań sędzią piłki nożnej fot. AD

Kolegium Sędziów Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej zamierza  zorganizować kursy dla kandydatów na sędziego piłki nożnej. Kursy odbędą się w okresie od stycznia do marca w czterech ośrodkach szkoleniowych: Olsztynie, Elblągu, Iławie i Giżycku.

W kursie mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 16 lat (rocznik 1993 i starsi), odznaczają się dobrą kondycją fizyczną, znają podstawowe wiadomości z zakresu przepisów gry w piłkę nożną oraz posiadają minimum średnie wykształcenie (lub uczęszczanie do szkoły kończącej się maturą).
     Warunkiem przyjęcia na kurs jest wypełnienie wszystkich dokumentów i przesłanie na adres: Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Elbląg, ul. Skrzydlata 1A, 82-300 Elbląg, z dopiskiem "Kurs na sędziego".
     Dokumenty jakie należy złożyć: ankieta (do pobrania ze strony Kolegium Sędziów Warmińsko - Mazurskiego Związku Piłki Nożnej), zaświadczenie lekarskie o "braku przeciwwskazań do czynnego sędziowania", oświadczenie kandydata o niekaralności (do pobrania), dokument (kserokopia) określający poziom wykształcenia – minimum średnie; w wypadku kandydatów kontynuujących naukę należy przedstawić ostatni dokument (świadectwo maturalne lub zaświadczenie o kontynuacji nauki w szkole kończącej się maturą itp.), pisemną zgodę opiekuna ustawowego na udział w kursie (dot. kandydatów poniżej 18 roku życia).
     Pierwszego dnia kursu będzie przeprowadzona wstępna selekcja kandydatów. Zajęcia będą odbywały się w dni powszednie w Elblągu (ZST-H, ul. Saperów 14B). Odpłatność za kurs wynosi 100zł, kwotę należy uiścić na pierwszym spotkaniu. Ewentualne pytania należy kierować na adres: ozpn.elblag@wp.pl.
Krzysztof Fedak
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Prawidłowy adres mailowy: ozpn. elblag@wp. pl Zapraszam i pzdrawiam
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  axae(2011-01-13)
 • Zostań drukarzem i wypaczaj czyjś wysiłek, to idealna funkcja dla ludzi bez skrupułów którzy myślą tylko o tym ile mogą zarobić !!!!! Pozdrawiam kolegów sędziów z 2 ligi ELH DZIĘKUJE :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2011-01-16)
 • to dopiero checa żeby zostać nikim trzeba mieć mature co za debil wymyślił takie kryteria brawo jest za to talon na k. .. .. e i balon. Checa jeszcze troche miłośnik i pasjonata połki nożnej niestety po zawodowce nie ma szans na to żeby zostać uczciwym sędzią żeby drukować nie trzeba miećwykształenia powroty sącudowne Anglia się skończyła wracam na śmieci stare to jest naj naj. I debile swojcy ech to dopiero życie A propo moja ostatnia szkoła ukończona w ustawowym terminie to Elbląska Polibuda to dla tych wszystkich frajerów którzy będą slinić się na to co pisze śmierćfrajerskim łbom niech żyje Elbląska Piłka Nożna
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  KAt na debili(2011-01-17)
 • Dla polonistów sprawdzam waszą czujność związaną zpisownią chchchchchchchci miłej lekturki pieniacze
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  kat na debili(2011-01-17)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Konto poczty elektronicznej
Hosting WWW BIZNES
Czytnik kart kryptograficznych
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini