Zwycięski mecz elblążan

Elbląg, Zwycięski mecz elblążan

W niedzielę, 7 czerwca, drużyna EKS Mlexer I na wyjeździe rozegrała ostatni Mecz o Mistrzostwo III ligi w tenisie stołowym. Elblążanie od początku spotkania dominowali pokonując drużynę z Iławy 15:3. Punkty dla Mlexera zdobyli: Krystian Grzelak 4,5, Andrzej Grzelak 3,5, Wojciech Wlazło 3,5, Jacek Świtalski 3,5.

Drużyna Mlexer I już wcześnie zapewniła sobie awans do II ligi zdobywając 1 miejsce w tabeli rozgrywek ligowych. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Morliny IV Ostróda, 3 miejsce zajęła UWM Olsztyn.Drużyna EKS Mlexer II na 13 drużyn walczących o Mistrzostwo III ligi zajęła 7 miejsce. Awans elblążan do II ligi jest świetną promocją tenisa stołowego w naszym mieście.Gratulujemy zawodnikom, życząc samych zwycięstw w nowym sezonie, dziękujemy kibicom i sympatykom tenisa stołowego za gorący doping podczas rozgrywek w sezonie 2014/15.
       Zarząd EKS Mlexer zaprasza osoby zainteresowane do wzięcia udziału w I edycji cyklu Turniejów Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa.
       Turnieje odbywać się będą w miesiącach : czerwcu, wrześniu, październiku i listopadzie w hali Centrum Sportu i Biznesu na ul. Grunwaldzkiej 135.
       Pierwszy turniej zostanie rozegrany 21 czerwca o godz. 12.
       Szczegółowe informacje oraz regulamin dotyczący rozgrywek znajdują się na stronie www.mlexer.elblag.pl (zakładka Rozgrywki).