Zwycięstwo Polonii

Polonia Elbląg wygrała pierwszy od pięciu tygodni ligowy mecz - w środę (06.06) w powtórzonym meczu podopieczni trenera Stanisława Fijarczyka pokonali Syrenę w Młynarach aż 7:0.

Po wysokim zwycięstwie w Młynarach Polonia potrzebuje już tylko trzech punktów, aby zapewnić sobie utrzymanie w czwartej lidze.
     - Postaramy się je zdobyć już w najbliższą sobotę w Elblągu, gdzie będziemy podejmować Tęczę Biskupiec - mówi trener żółto-niebieskich Stanisław Fijarczyk.
     W środowym meczu od początku przeważali poloniści. Pierwszą bramkę zdobył już w 12 Dariusz Warecha. Zaledwie siedem minut później Tomasz Wiercioch podwyższył prowadzenie Polonii. Wynik do przerwy ustalił Warecha. Po zmianie stron kolejne bramki dla elbląskiego zespołu zdobyli Wiercioch, Wojciech Chuderski z karnego, Rafał Lepka i Piotr Tyburski.