Czwartek 17-01-2019, imieniny Antoniego, Jana
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

20 lat BPN Nieruchomości. Zaufały nam tysiące klientów!

 
Elbląg, 20 lat BPN Nieruchomości. Zaufały nam tysiące klientów!

BPN Nieruchomości, najbardziej doświadczona i najstarsza firma w tej branży na elbląskim rynku, właśnie świętuje 20-lecie istnienia. Przez ten czas zaufało nam kilka tysięcy klientów, którzy dzięki naszej pomocy sprzedawali i kupowali mieszkania, domy i inne nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma wyznacza nowe trendy na tym wymagającym rynku. Zdjęcia z jubileuszu.

- Gdy zaczynałem pracę jako pośrednik w obrocie nieruchomościami, nie istniał w ogóle taki zawód. Nie było kursów, uczelni, ani literatury na ten temat. Zawodu uczyłem się sam, do wszystkiego dochodziłem małymi kroczkami, chociaż wiele zawdzięczam też mojej mentorce nieżyjącej już notariusz Alinie Kostuch, ona przede wszystkim wprowadzała mnie w zawiłości prawne związane z obrotem nieruchomościami. Po zdaniu egzaminu kwalifikacyjnego na pośrednika, pierwszy telefon wykonałem właśnie do niej, dopiero potem do żony – wspomina z uśmiechem Jarosław Kraiński, właściciel BPN Nieruchomości.
     Od tego czasu wiele się na rynku nieruchomości w Elblągu zmieniło. Ale jedno w BPN Nieruchomości pozostało bez zmian – pomimo deregulacji obsługą klientów nadal zajmują się jedynie licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami, których wiedza i doświadczenie gwarantuje, że powierzoną nieruchomością będą się zajmowali ze szczególną starannością, dzięki czemu stworzone zostaną warunki do osiągnięcia sukcesu w kupnie czy sprzedaży wymarzonej nieruchomości. W ten sposób przez dwadzieścia lat obsłużyliśmy właścicieli tysięcy mieszkań setek domów i innych nieruchomości.
     Zespół BPN to kilkanaście osób. Centrala firmy znajduje się w Elblągu, oddziały zamiejscowe znajdują się także w Malborku oraz na Mierzei Wiślanej w Sztutowie. - Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta, począwszy o sprawdzenia stanu prawnego danej nieruchomości, określenie jej wartości rynkowej, przez jej promocję i reklamę w najpopularniejszych mediach branżowych, przygotowanie do sprzedaży, nadzór nad całym procesem przygotowania umowy przedwstępnej, weryfikację i nadzór nad procesem kredytowym, zawarciem umowy ostatecznej, prawidłowym wydaniu i przekazaniu nieruchomości. Dzięki naszym doradcom z Domu Kredytowego Notus przygotowujemy najkorzystniejsze warunki finansowania zakupu nieruchomości mamy również wiedzę o zaawansowaniu procesu kredytowego podczas realizacji transakcji. Jednym zdaniem, nasza rola kończy się z chwilą przekazania kluczy nowemu właścicielowi – dodaje Jarosław Kraiński.
     BPN Nieruchomości wyznacza nowe trendy w obsłudze klienta na tym wymagającym rynku. Uruchomiliśmy nową responsywną stronę internetową dostępną również na urządzeniach mobilnych. Dzięki aplikacjom Google, możemy nie tylko obejrzeć lokal, ale również zobaczyć najbliższe jej okolice, place zabaw, szkoły, odległość od przystanków komunikacji miejskiej. Nowością są filmowe prezentacje nieruchomości, szczególnie domów, przy których realizacji jest wykorzystywany najnowszy sprzęt, między innymi drony.
 - Dzięki filmom zamieszczonym na naszej stronie, które są opatrzone odpowiednim komentarzem, klient może wcześniej dokładnie obejrzeć daną nieruchomość z każdej strony, nawet od strony dachu, zobaczyć każde wnętrze. To bardzo wygodne narzędzie i dla kupującego i dla sprzedającego. Oszczędza wiele czasu i sprawia, że podczas wizyty w danym domu i mieszkaniu można się skupić już tylko na szczegółach. Dzięki zastosowaniu takich filmów w naszej ofercie, oraz masowej informacji w mediach w tym na kilkunastu stronach internetowych i kilkunastu portalach branżowych w ciągu miesiąca oferta trafia średnio do około tysiąca osób! Oferta odbierana jest również na terenie całego kraju i oczywiście za granicą – dodaje Jarosław Kraiński.
     Z usług BPN Nieruchomości przez 20 lat działalności skorzystało kilka tysięcy klientów. Od początku działalności firma mieści się przy al. Grunwaldzkiej 31. Od lat należy do Elbląskiej Korporacji Nieruchomości, zrzeszającej najbardziej znane przedsiębiorstwa tej branży, które w swojej działalności kierują się kodeksem etyki pośredników nieruchomości. Współpraca z biurami Korporacji znacznie rozszerza możliwości prezentacji nieruchomości na rynku. .
     - Kiedyś mieliśmy w biurze mapę Elbląga, na której zaznaczaliśmy nieruchomości, które sprzedaliśmy w imieniu klientów. Czerwoną chorągiewką zaznaczaliśmy sprzedane domy, czarną – sprzedane mieszkania. Po 10 latach nie było już na mapie miejsca, by przypinać nowe chorągiewki – dodaje Jarosław Kraiński. - I to jest najlepszy dowód na to, że praca pośrednika nieruchomości jest potrzebna, że zespół BPN to specjaliści, z których usług warto skorzystać.
     
     
BPN Nieruchomości
     Al. Grunwaldzka 31, Elbląg
     tel. 55 233 25 39
     biuro@bpn.nieruchomosci.pl
     

     --------- artykuł sponsorowany ----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl