Poniedziałek 17-12-2018, imieniny Łazarza, Floriana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

43. Ogólnopolski Złaz do Fiszewa

 
Elbląg, 43. Ogólnopolski Złaz do Fiszewa fot. Sławomir Kałabun
Rek

PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej zaprasza do udziału w 43. Ogólnopolskim Złazie Śladami Żołnierzy Powstania Listopadowego do Fiszewa. Złaz odbędzie się 21 lutego malowniczymi trasami po Żuławach Elbląskich. Zakończenie imprezy w Gronowie Elbląskim, gdzie dla uczestników przygotowaliśmy wiele atrakcji. Zgłoszenia do 13 lutego.

Złaz do Fiszewa to przedsięwzięcie z prawie 50-letnią historią, przez które zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu na terenie Żuław Elbląskich, jednocześnie upamiętniając żołnierzy Powstania Listopadowego. Dla uczestników przygotowaliśmy cztery zróżnicowane trasy z różnych punktów startowych. W Rajdzie uczestniczyć mogą turyści indywidualni lub drużyny min. 8 osobowe zgłaszane przez wszelkie organizacje, rodziny lub grupy przyjaciół.
     Tradacyjnie zakończenie odbędzie się w Gimnazjum im. Powstańców Listopadowych w Gronowie Elbląskim gdzie dla turystów przygotowaliśmy wiele atrakcji - w szczególności dla najmłodszych. W programie m.in.: konkursy z nagrodami, oraz kiermasz ciast i wypieków.
     Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy znaczek, potwierdzenie uczestnictwa w rajdzie do książeczki OTP oraz posiłek turystyczny. Na zakończeniu imprezy będzie czynny punkt weryfikacyjny OTP i stoisko z książeczkami turystyki kwalifikowanej.
     Informacji udziela Biuro PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej (ul. Krótka 5 w Elblągu). Tel. (55) 641-12-96 lub e-mail: pttk_elblag@wp.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 lutego.
     
     Organizatorzy: PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej, Urząd Miejski w Elblągu, Urząd Gminy w Gronowie Elbląskim, Gimnazjum im. Powstańców Listopadowych w Gronowie Elbląskim, 16 Pomorska Dywizja Zmechanizowana im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu, Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi "Oleśno-wieś z pomysłem", Ochotnicza Straż Pożarna w Fiszewie, Świetlica wiejska w Fiszewie.
     

     
     
Kamil Zimnicki, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini
Hosting WWW BIZNES
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata (bez czytnika)
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini