Sobota 16-02-2019, imieniny Danuty, Julianny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Absolutna… odpowiedzialność i skuteczność - dla dobra elblążan! (ogłoszenie wyborcze)

 
Elbląg, Absolutna… odpowiedzialność i skuteczność - dla dobra elblążan! (ogłoszenie wyborcze)

Nie zawiedziemy. Mówię to jako - Jerzy Wilk: obywatel, elblążanin, Wasz sąsiad. Ten, którego 1,5 roku temu powołaliście do zaszczytnej służby dla naszego miasta.

Drodzy elblążanie!
     Już w niedzielę zdecydujemy wspólnie o przyszłości naszego miasta na najbliższe cztery lata. To będą bardzo ważne lata. One mogą przesądzić o tym, w jakim kierunku będzie rozwijał się Elbląg w ciągu kolejnych dekad. Mamy do wykorzystania ogromne środki z Unii Europejskiej. To będzie czas ostatniej tak korzystnej dla naszego kraju perspektywy finansowej. Mam zespół doświadczonych ludzi - wiemy jak mądrze zarządzać Elblągiem, bo czujemy nasze miasto, żyjemy tu na co dzień. Rozmawiamy z mieszkańcami Elbląga codziennie, nie tylko w trakcie kampanii wyborczej i dlatego wiemy, co ich boli.
     
     Szanowni mieszkańcy naszego miasta!

     Kilkanaście miesięcy temu odwołaliśmy w referendum nieudolne i skompromitowane władze z Platformy Obywatelskiej. Władze, które odwróciły się od ludzi. Dziś - niedawno odwołani - chcą wrócić. Głos na mojego kontrkandydata oznacza wsparcie dla tych, którym niedawno pokazaliśmy czerwoną kartkę. Nie pozwólmy na to. Dwa tygodnie temu ponad 11 tysięcy głosujących zdecydowało, że większość w Radzie Miejskiej będą mieli radni Prawa i Sprawiedliwości. To ogromny kredyt zaufania i wielki kapitał, którego nie zmarnujemy. Dzięki większości w Radzie będziemy mogli realizować dobry program dla naszego miasta. Nie musimy tracić czasu i energii na montowanie "egzotycznych" koalicji czy polityczne targi. Dzięki temu będziemy skuteczni. Ale to nie oznacza władzy absolutnej. To oznacza jedynie absolutną odpowiedzialność wobec tych, którzy nas powołali - mieszkańców naszego miasta. To elblążanie wystawią nam rachunek. Nie zawiedziemy. Mówię to jako Jerzy Wilk: obywatel, elblążanin, Wasz sąsiad. Ten, którego 1,5 roku temu powołaliście do zaszczytnej służby dla naszego miasta.
     
     W Elblągu półtora roku temu rozpoczął się proces dobrych zmian. Będę je kontynuował, bo słucham elblążan i dbam o nasze miasto. W niedzielę liczę na Państwa głosy!
     

     ------ Materiał wyborczy K.W. Prawo i Sprawiedliwość ------
     
Jerzy Wilk, prezydent Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl