UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Aktywne Ferie z MOSiR-em

 
Elbląg, Aktywne Ferie z MOSiR-em
(fot. MOSiR)

Wszyscy młodzi mieszkańcy Elbląga wypatrują już z niecierpliwością rozpoczęcia ferii zimowych, które w naszym województwie potrwają od 21 stycznia do 3 lutego. I właśnie na dni wolne Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla dzieci i młodzieży szereg bezpłatnych zajęć oraz atrakcji sportowych.

W przygotowanym na tegoroczne ferie programie, MOSiR oferuje dzieciom udział w szeregu zajęć sportowo-rekreacyjnych, które będą się odbywały na hali sportowej, lodowisku, torze łyżwiarskim i na basenie. Każdy, kto czas wolny od zajęć szkolnych spędzi w mieście, zapewne znajdzie dla siebie coś ciekawego.
       - Zależy nam na zachęceniu dzieci do aktywnego spędzania czasu podczas ferii, a po raz kolejny naszym hasłem przewodnim jest: „Ferie na sportowo – bezpiecznie i zdrowo” - informuje Marek Kucharczyk, z-ca dyrektora MOSiR. - Stworzyliśmy program zajęć z wykorzystaniem możliwości jakie oferują nasze obiekty sportowe.
       Jak co roku swoje drzwi dla dzieci i młodzieży otwiera Hala Sportowo-Widowiskowa przy al. Grunwaldzkiej. Tu zajęcia odbywać się będą w dni powszednie od godz. 8:30 do 16:00. W czasie zajęć spróbować będzie można swoich sił w piłce nożnej, siatkówce, piłce ręcznej, tenisie stołowym, a także karate i judo. Natomiast w drugim tygodniu ferii rozgrywane będą turnieje we wspomnianych wyżej dyscyplinach. Nowością są warsztaty freestyle podczas których uczestnicy będą mieli możliwość nauki żonglerki piłką.
       Kolejnym punktem programu ferii z MOSiR-em będą zajęcia na Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej. Tu w godz. 10:00-12:15 na najmłodszych czekają zajęcia rekreacyjne oraz siatkówka i koszykówka w wodzie. Na krytej pływalni odbędą się także zajęcia ze strzelectwa sportowego, które w roku ubiegłym cieszyły się dużym zainteresowaniem.
       Na miłośników sportów zimowych czekają natomiast kryte lodowisko „Helena” oraz tor łyżwiarski „Kalbar”. Z zajęć na lodowisku będzie można skorzystać codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-12:50 oraz 13:00-13:50. Natomiast z toru łyżwiarskiego „Kalbar” korzystać będzie można w godzinach 12:30-14:00.
       Na lodowisku Helena odbędą się także zajęcia Zumby, na które zapraszamy w środy i piątki o godz. 11:00 oraz bokserskie ferie z Kontrą, które odbywać się będą we wtorki i czwartki od godz. 12:00.
       W programie przewidziano także atrakcje dla miłośników jazdy na rowerze. I tak, w sobotę, 26 stycznia odbędzie się wycieczka rowerowa pod nazwą „Zimowa Bażantarnia” połączona z warsztatami dotyczącymi bezpiecznej jazdy rowerem po śniegu. Po zakończeniu zajęć dla uczestników zaplanowano wspólne ognisko z kiełbaskami.
       Tegoroczne ferie zakończą się muzycznie w piątek, 1 lutego, o godz. 12:00 zabawą na lodzie. W programie konkursy z nagrodami, a imprezę poprowadzi DJ Szupix.
       Szczegółowy program zajęć organizowanych pod nazwą „Ferie na sportowo - bezpiecznie i zdrowo”, można znaleźć na stronie internetowej MOSiR-u.
      
MOSiR w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
Reklama