Niedziela 24-03-2019, imieniny Marka, Katarzyny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Anglojęzyczne Gimnazjum Regent rozpoczęło rekrutację

 

Anglojęzyczne Gimnazjum Regent w Elblągu zostało utworzone przy działającym od 2002 roku Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych i jest jedynym gimnazjum z klasą anglojęzyczną objętym patronatem Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego.

Spotkania z pracownikami Uniwersytetu Gdańskiego, prof. Davidem Malcolmem, dr Moniką Szubą i dr Tomaszem Wiśniewskim jak również zajęcia z Native Speakerami z różnych stron świata, m.in. Ameryki i Azji, są stałym elementem nauki w naszej szkole.
     
     Naszą misją jest rozwijanie kreatywności i wspieranie dążeń do osiągania sukcesów oraz stworzenie solidnych podstaw do dalszej edukacji. Przekazujemy wiedzę na wysokim poziomie i zapewniamy zdobycie odpowiednich umiejętności i kompetencji społecznych przygotowujących do kolejnego etapu edukacji.
     
     Nasi uczniowie kształcą umiejętności posługiwania się językiem angielskim poprzez prowadzenie korespondencji ze swoimi rówieśnikami ze Szwecji w ramach projektu „PenFriends”, jak również poprzez wyjazdy za granicę (do Londynu, Portugalii).
     
     Naszą mocną stroną są zajęcia w terenie: warsztaty turystyczno-geograficzne, rajdy rowerowe, rodzinne spływy kajakowe. Dbamy o wszechstronny rozwój naszych podopiecznych-uczniów, prowadzimy zajęcia na basenie, na ściance wspinaczkowej i gimnastykę z elementami CrossFitu, a nawiązując do tradycji angielskich dżentelmenów często gramy w golfa pod okiem naszych nauczycieli-instruktorów.
     
     Rozpoczęliśmy rekrutację. W roku szkolnym 2015/2016 zostaną utworzone dwie pierwsze klasy:
     anglojęzyczna
i
     matematyczno-językowa.
     Osoby zainteresowane zapraszamy na stronę internetową.
     W Gimnazjum nie obowiązuje rejonizacja. Do klas mogą zostać przyjęci uczniowie zarówno z, jak i spoza, obwodu gimnazjum, w oparciu o identyczne kryteria jakościowe.

 


     Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na dni otwarte, które odbędą się 6 marca (piątek).
     Więcej informacji pod numerem: 55 234-07-23.
     


     Gimnazjum Regent
     ul. Królewiecka 100
     82-300 Elbląg
     
www.gim.regent.edu.pl
     
     ---reklama---
     
,
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl