Środa 12-12-2018, imieniny Joanny, Aleksandra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Anna Korzeniowska odchodzi z Urzędu

Elbląg, Anna Korzeniowska odchodzi z Urzędu fot. Anna Dembińska

Anna Korzeniowska, naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego, postanowiła odejść. Dziś (9 grudnia), jeszcze przed zaprzysiężeniem prezydenta Grzegorza Nowaczyka, rozesłała do dyrektorów elbląskich placówek oświatowych pismo, z którym obwieszcza, że kończy pracę na tym stanowisku.

Oto treść pisma:
„Szanowni Państwo!
     Kończąc swoją pracę na stanowisku naczelnika Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego pragnę Państwu serdecznie podziękować za oddaną pracę, a raczej, należałoby powiedzieć, służbę dzieciom, młodzieży, tysiącom elbląskich rodzin.
     Praca z Państwem była dla mnie dużym wyzwaniem. Razem wprowadzaliśmy w Elblągu bardzo trudną reformę oświatową, razem borykaliśmy się z problemem niżu demograficznego, by nie likwidować przedszkoli, szkół i utrzymać miejsca pracy dla nauczycieli i pracowników administracji i obsługi.
     W ostatnim czasie stworzyliśmy wiele innowacyjnych projektów unijnych, które dzieciom i młodzieży dały większe możliwości rozwoju, a Państwu – szanse doskonalenia zawodowego czy też możliwość pracy w lepszych warunkach.
     Dziękuję Państwu za zaangażowanie, talent, pasję. To dzięki Państwu elbląska oświata kilkakrotnie w ostatnich 7 latach zdobywała najwyższe laury i tytuły w konkursach ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych, m.in. „Menedżera Oświaty”, „Lidera Zarządzania”, „Lidera wśród liderów”, „Europejską Nagrodę Doskonałości” itp.
     Życzę Państwu dalszych sukcesów, satysfakcji, zdrowia, uznania społecznego, a przede wszystkim wewnętrznego przekonania, że praca Państwa, polegająca na kształtowaniu tysięcy młodych osobowości i charakterów, tworzy w naszym mieście najwyższą wartości.
     Z poważaniem
     Anna Korzeniowska”
     
     Kto obejmie stanowisko naczelnika Wydziału Oświaty Urzędu Miasta? Najprawdopodobniej będzie to Andrzej Soja, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1, który zdobył mandat radnego, ale z niego zrezygnował (prawo zabrania łączenia funkcji radnego i naczelnika Wydziału UM).
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Naszywka HERB ELBLĄGA
Ręcznik z haftem
Czapka z nadrukiem
T-shirt biały z Twoim nadrukiem DTG PROMOCJA