Piątek 25-05-2018, imieniny Grzegorza, Urbana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Artystyczne "Pomosty"

Zajęcia z grafiki, akwareli, fotografii i tańca - to tylko niektóre propozycje przygotowane dla uczestników "Pomostów" - Europejskich Spotkań Młodzieży Artystycznie Uzdolnionej. Inauguracja kolejnej edycji programu odbędzie się w najbliższy weekend w Światowidzie i towarzyszyć będzie festiwalowi tańca Baltic Cup.

"Pomosty" to program integrujący polską młodzież z rówieśnikami zza wschodniej i zachodniej granicy. Uzdolnieni młodzi ludzie uczestniczą w zajęciach z: plastyki, muzyki, batiku, fotografii, ceramiki, różnych form tańca, jak również artystyczne spotkania dla miłośników akwareli i grafiki. Tegoroczne zajęcia poprowadzą uznani artyści pochodzących z krajów partnerskich.
     - Tegoroczne "Pomosty" postanowiliśmy wzbogacić o część adresowaną do rosyjskich animatorów kultury, osób aktywnych i twórczych - mówi Hanna Laska z Centrum Tańca "Promyk". - Może wykreujemy liderów po stronie naszych wschodnich sąsiadów i będziemy jeszcze silniej integrować różne środowiska kulturalne, artystyczne z obszaru Euroregionu Bałtyk.
     - Są też nowości dla młodzieży - dodaje. - Dodaliśmy do "Pomostów" zajęcia przybliżające kulturę krajów partnerskich i prezentujące nasze walory turystyczne. Młodzież uzdolniona będzie brała udział w warsztatach, konfrontacjach, prezentacjach artystycznych, konkursach, wernisażach i wystawach.
     - Jesteśmy przekonani, że kolejna edycja naszego programu będzie kolejną trwałą cegiełką w budowaniu "Pomostu" dla środowisk artystycznych Euroregionu Bałtyk - dodaje Hanna Laska. - Do udziału w organizowanych spotkaniach artystycznych zaproszona została także młodzież z Litwy oraz z Niemiec, co ma się przyczynić do rozwoju idei Europejskich Spotkań Młodzieży Artystycznie Uzdolnionej.
     Inauguracja "Pomostów" odbędzie się w najbliższy weekend (23-24 października) i towarzyszyć będzie Międzynarodowemu Festiwalowi Tańca Baltic Cup.

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Naszywki
Czapka z nadrukiem
Ręcznik z haftem
Naszywka GODŁO