Poniedziałek 21-01-2019, imieniny Agnieszki, Jarosława. Dzień Babci
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Artystyczne spotkania niepełnosprawnych

Od 14 do 16 listopada w Centrum Kultury "Światowid" odbywać się będą Ogólnopolskie Spotkania Artystyczne Osób Niepełnosprawnych. Będzie to siódma edycja imprezy, która ma charakter integracyjny.

Program spotkań obejmuje koncerty muzyczne, spektakle teatralne, warsztaty artystyczne, pokazy taneczne, wystawy plastyczne oraz spotkania integracyjne. W tegorocznej edycji weźmie udział około 200 niepełnosprawnych uczestników z całej Polski.
     W Elblągu zaprezentują się między innymi zespoły muzyczne oraz soliści z Nidzicy, Brodnicy, Gdańska, Siedlec, Torunia i Elbląga. Spektakle teatralne zaprezentują grupy z Mińska Mazowieckiego, Siedlec, Gdańska, Iławy, Elbląga. Lubelska grupa WTZ "Teatroterapia" przy Teatrze im. Juliusza Osterwy przedstawi spektakl "Dell' arte dla..."
     Elbląg będą reprezentować: Teatr Integracyjny "Dwie Twarze", zespół "Szwagry" oraz grupa teatralna z Warsztatów Terapii Zajęciowej przy ŚDS oraz zespół z WTZ przy Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej "Światowid".
     W ramach Spotkań prezentowane będą wystawy fotograficzne Jacka Szczurka z Torunia (w ramach projektu "Byłam kim jesteś, jestem kim być możesz") i Krzysztofa Stępniaka z Lublina oraz prac plastycznych członków koła Polskiego Związku Głuchych w Elblągu.
     Organizatorami Ogólnopolskich Spotkań Artystycznych Osób Niepełnosprawnych są CKiWM "Światowid" oraz Stowarzyszenie Kulturalne "VIVA ART". Imprezę współorganizują Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Elblągu i Medyczne Studium Zawodowe w Elblągu.
     
     
     Program Ogólnopolskich Spotkań Artystycznych Osób Niepełnosprawnych - 14 - 16 listopada 2003 r.
     
     
     SPEKTAKLE TEATRALNE:
     14 listopada
     godz. 17.00 Duża Sala Teatru Dramatycznego w Elblągu
     godz. 18.15 Scena na Piętrze CKiWM "Światowid"
     
     15 listopada
     godz. 15.00 Scena na Piętrze CKiWM "Światowid"
     godz. 17.30 Centrum Sztuki Galeria El
     
     KONCERTY MUZYCZNE:
     15 listopada
     godz. 10.00 Kino "Światowid"
     godz. 18.00 Centrum Sztuki Galeria El
     
     WARSZTATY ARTYSTYCZNE:
     16 listopada
     godz. 10.00 Pracownie artystyczne CKiWM "Światowid"
     
     WYSTAWY:
     14 - 28 listopada
     CKiWM "Światowid"
     
     Na wszystkie imprezy wstęp wolny.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Serwis i Części VW - HADM Gramatowski
Serwis i oryginalne części Seat
Citroen HADM Gramatowski już otwarty!
Oryginalne części Peugeot - HADM Gramatowski