Wtorek 23-04-2019, imieniny Wojciecha, Jerzego
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Azbest - złóż wniosek o dofinansowanie usunięcia

Został ruchomiony nabór wniosków na udzielanie dofinansowania ze środków budżetu gminy kosztów inwestycji w zakresie transportu i unieszkodliwienia odpadów zawierających azbest, usuwanych z nieruchomości na terenie Gminy Miasto Elbląg.

Zgodnie z zatwierdzonym Regulaminem szczegółowych warunków dofinansowania z wnioskami mogą występować osoby fizyczne, wspólnoty mieszkaniowe, osoby prawne, przedsiębiorcy oraz jednostki sektora finansów publicznych będące gminnymi lub powiatowymi osobami prawnymi. W sytuacji zmiany pokrycia dachowego należy jednak wziąć pod uwagę gotowość finansową ponownego położenia nowego poszycia dachowego na własny koszt.
     Wzór wniosku oraz szczegółowe warunki dofinansowania dostępne są na stronie internetowej BIP Urzędu Miejskiego w Elblągu w zakładce Mieszkańcy - Gospodarka odpadami (Azbest)  lub w karcie usług pn. Gospodarka odpadami Referatu Ochrony Środowiska, a także w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego w Elblągu - budynek główny "A" pokój nr 101 ul. Łączności 1, 82-300 Elbląg.
     Wnioski rozpatrywane będą wg kolejności ich wpływu do Urzędu Miejskiego, do wyczerpania rocznego limitu środków zabezpieczonych w budżecie Gminy Miasto Elbląg na ten cel.
     Wnioski do realizacji w roku 2015 należy składać w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego w Elblągu
     W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny bądź osobisty: Urząd Miejski w Elblągu , ul. Łączności 1, pok. 240 – 242 telefon: (55) 239-31-23; 239-33-42, 239-31-00.
Joanna Urbaniak, Rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety przestrzenne
Obraz na dibond 260x60 cm - Słoneczniki
Fototapety Trójmiasto
Fototapety z Italią