Wtorek 19-03-2019, imieniny Józefa, Bogdana
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bądź konkurencyjny na rynku pracy!

Elbląg, Bądź konkurencyjny na rynku pracy!

Zarówno świeżo upieczony absolwent szkoły średniej, jak i osoba, która pragnie podnieść swoje kwalifikacje bądź też zmienić zawód ma przed sobą nie lada problem. Nie dość, że musi zdecydować w jakim kierunku się kształcić, to jeszcze wybrać odpowiednią placówkę. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i pomóc Wam w tym trudnym, ale jakże ważnym wyborze.

Szkoła Profesja jest jedną z kilku szkół policealnych na elbląskim rynku. W kilku aspektach możemy jednak zagwarantować Państwu wiele więcej niż pozostałe placówki. Mało liczne grupy i profesjonalne pracownie to nie wszystko, co możemy zaoferować. Przede wszystkim wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych słuchaczy, proponując przyszłościowe kierunki kształcenia. Takim właśnie jest nowy kierunek w naszej szkole – TECHNIK WETERYNARII.
     Nauka w szkole trwa 2 lata i kończy się egzaminem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe. Absolwenci uzyskują tytuł TECHNIKA WETERYNARII. Zajęcia prowadzone są w systemie zaocznym, co drugi weekend. Słuchacze nabywają umiejętności obsługi i pielęgnacji weterynaryjnej zwierząt. Odbywają zajęcia edukacyjne w pracowniach specjalistycznych pod kierownictwem lekarzy weterynarii, a praktyki zawodowe w lecznicy weterynaryjnej. W trakcie nauki zdobywają umiejętności posługiwania się sprzętem specjalistycznym (USG, aparaty hematologiczne, spektrofotometry), przeznaczonym do diagnozowania chorób oraz sprzętem analitycznym do określania rodzaju patogenów. Przygotowywani są do zdawania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, honorowanego we wszystkich krajach UE. Absolwent tego kierunku znajdzie pracę w lecznicach weterynaryjnych, w weterynaryjnej inspekcji sanitarnej, fermach przemysłowych, zakładach hodowli zwierząt, w nadzorze sanitarno-weterynaryjnym, stacjach hodowli zwierząt oraz będzie miał możliwość samodzielnie prowadzić własną działalność gospodarczą.
     Technik usług kosmetycznych oraz Technik usług fryzjerskich są kierunkami cieszącymi się dużym zainteresowaniem w naszej szkole. Widząc potrzeby naszych słuchaczy przygotowaliśmy liczne promocje, między innymi w tym naborze kierunek KOSMETYKA jest darmowy. Dysponujemy własnymi pracowniami specjalistycznymi, na których pracują tylko nasi słuchacze, korzystamy z profesjonalnych kosmetyków renomowanych firm. Kadrę dydaktyczną tworzą profesjonalnie wykształceni specjaliści w swoich dziedzinach. Zajęcia są bardzo zajmujące, ukierunkowane na potrzeby słuchaczy. Analizując sytuację na rynku pracy KOSMETYKA i FRYZJERSTWO to kierunki bardzo poszukiwane na rynku pracy. Ponadto po ukończeniu naszej szkoły, otwiera się możliwość prowadzenia własnej działalności gospodarczej w danym zakresie.
     
---------------------- Reklama ------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl