Wtorek 17-07-2018, imieniny Anety, Jadwigi, Bogdana
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bank Ochrony Środowiska zaprasza do nowego oddziału

Dodaj do
zakładek
Wersja
do druku
Podaj
dalej
2008-12-08
Aktualizowany 2008-12-12 15:50
Elbląg, Bank Ochrony Środowiska  zaprasza do nowego oddziału Nowa siedziba Banku Ochrony Środowiska w Elblągu.

1 grudnia Bank Ochrony Środowiska otworzył swój drugi oddział w Elblągu. W samym centrum miasta, w nowoczesnym, właśnie oddanym do użytku, budynku przy ul. 1 Maja 58 G na klientów indywidualnych, korporacyjnych i przedstawicieli samorządów czekają profesjonalni doradcy finansowi. Bank Ochrony Środowiska przygotował dla swoich klientów bardzo atrakcyjną ofertę, o której rozmawiamy z Ewą Kierską, dyrektorem oddziału operacyjnego i Dariuszem Nadolnym, dyrektorem sprzedaży ds. korporacji i finansów publicznych.     - W Elblągu swoje oddziały otwierają kolejne banki. Co wyróżnia Bank Ochrony Środowiska na coraz bardziej konkurencyjnym rynku?

     
     Oferta banku jest bardzo różnorodna i stale się rozwija. Wysoka atrakcyjność naszej oferty jest oceniana przez niezależnych ekspertów. Kilka dni temu Expander wspólnie z Gazetą Prawną opublikował ranking pożyczek gotówkowych: to atrakcyjny produkt, zwłaszcza w okresie przedświątecznym. I tu dobra wiadomość dla naszych klientów – BOŚ zajął w tym rankingu 1 miejsce z najtańszą pożyczką na rynku! Na częstsze zakupy zaproponowałabym karty kredytowe VISA. W zależności od wariantu są one oprocentowane od 10 do 16,5% (na rynku standardem jest 20%) z okresem bezodsetkowym wynoszącym do 55 dni. Korzystając z naszej karty Klienci mogą wygodnie i tanio finansować swoje zakupy a także przyczyniają się do poprawy stanu przyrody - od każdej wydanej karty Bank przekazuje pieniądze z własnych środków na ratowanie zagrożonych gatunków zwierząt.
     
     - Kilka lat temu Bank Ochrony Środowiska przebił konkurencję bardzo atrakcyjną ofertą kredytów hipotecznych. Na jakie warunki, w dobie kryzysu na rynku finansowym i mieszkaniowym, mogą liczyć Państwa Klienci?
     
     - Aktualnie w ofercie promocyjnej proponujemy nowym klientom kredyt hipoteczny w ramach Pakietu Mieszkaniowego. Atutem tego kredytu jest możliwość finansowania do 100% wartości nieruchomości (dziś większość banków wymaga wkładu własnego) połączona z atrakcyjnymi warunkami cenowymi: prowizja za udzielenie kredytu w PLN wynosi tylko 1%, wysokość marży również jest bardzo korzystna. Staramy się dopasować kredyt do potrzeb klienta, tak by spełnić jego oczekiwania – spłatę zadłużenia możemy rozłożyć do 50 lat.
     
     - Banki prześcigają się obecnie w podwyższaniu oprocentowania lokat, kont oszczędnościowych. Co proponuje Bank Ochrony Środowiska?
     
     Bardzo popularne wśród naszych klientów konto EKOPROFIT z możliwością wpłat i wypłat bez ograniczeń i z oprocentowaniem jak na lokacie – do 5,5%. A także różnego rodzaju lokaty czy atrakcyjne produkty ubezpieczeniowo-lokacyjne oferowane w wyznaczonych okresach. Dla klientów bardzo ważne jest bezpieczeństwo deponowanych środków. W naszym Banku depozyty objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.
     
     - BOŚ jest liderem w finansowaniu przedsięwzięć proekologicznych. Jaka jest aktualna oferta Banku w tym zakresie?
     
     Nasi klienci chętnie korzystają z preferencyjnych kredytów proekologicznych. Przykładem może być kredyt z dopłatami Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oprocentowany zaledwie na 4,1% p.a. z możliwością rozłożenia spłaty do 5 lat. Możemy sfinansować nim np. kolektory słoneczne, przydomowe oczyszczalnie ścieków czy wymianę pokryć dachowych z eternitu.
     
     - Nowo otwarty oddział BOŚ prowadzi kompleksową obsługę klientów. Nie tylko indywidualnych, ale także biznesowych i samorządów terytorialnych...
     
     - Tak, znając różnorodność prowadzonej przez Klientów korporacyjnych jak i samorządowych działalności, oferujemy usługi dotyczące zarówno rozliczeń pieniężnych, deponowania wolnych środków jak również niedoborów środków poprzez korzystanie z różnych form kredytowania dopasowanych do potrzeb klienta. Takimi są chociażby kredyty przeznaczone na bieżącą działalność do 500 tys. zł przy minimum formalności, gdzie jedynym zabezpieczeniem jest weksel. W pakiecie proponujemy podpis elektroniczny KIR za darmo.
     
     Aktualnie, w ramach podpisanych umów z NFOŚiGW, WFOŚiGW, EFRWP, BGK, Europejskim Bankiem Inwestycyjnym (EIB), Bankiem Rozwoju Rady Europy (CEB), KfW posiadamy kredyty na preferencyjnych, konkurencyjnych warunkach. Przedmiotem kredytowania mogą być projekty inwestycyjne związane z rozwojem i utrzymaniem infrastruktury przedsiębiorstw komunalnych, wszystkie projekty inwestycyjne w następujących sektorach: ochrona środowiska, rozwój gospodarki opartej na wiedzy, racjonalne użycie energii, zdrowie i edukacja oraz współfinansowanie projektów dotowanych ze środków pomocowych Unii Europejskiej.
     
     Na dzień dzisiejszy BOŚ S.A. jest jedynym Bankiem w Polsce oferującym możliwość łącznego finansowania z linii CEB i EIB. Stwarza to obiektywne przesłanki o charakterze technicznym do zastosowania trybu z wolnej ręki co oznacza, że Samorządy nie muszą dokonywać wyboru Banku finansującego na ww. inwestycje w przetargu zgodnie z procedurą określoną w Ustawie o zamówieniach publicznych
     
     Pragniemy, aby nasz Bank służył Państwu nie tylko jako instytucja finansowa, ale zajął również pozycję przyjaznego i kompetentnego doradcy.
     
     Zapraszamy do nowego oddziału Banku Ochrony Środowiska, Oddział w Elblągu, przy ul. 1 Maja 58G. Więcej informacji pod numerem telefonu: 055 230 81 01-08, a także na stronie: www.bosbank.pl.
     
     

-------------------- Artykuł sponsorowany ----------------------

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl