Sobota 19-01-2019, imieniny Henryka, Mariusza
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Beckett na plaży

Elbląg, Beckett na plaży

Regent College wraz z organizatorami pragnie zaprosić wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w seminarium dyplomowym „Back to the Beckett Text”, które odbędzie się w Sopocie w dniach 10-16 maja.

Festiwal poświęcony będzie irlandzkiemu nobliście - Samuelowi Beckett’owi oraz jego twórczości. Zamierzeniem organizatorów jest połączenie ściśle akademickiego międzynarodowego seminarium naukowego z otwartą formułą pokazów, warsztatów i wykładów dla szerszej publiczności, a przede wszystkim dla artystów, doktorantów i studentów z różnych ośrodków w Polsce. Impreza ta ma na celu połączenie starań akademickich i artystycznych w propagowaniu kultury i sztuki, a także wprowadzenie twórczości Samuela Beckett’a w XXI wiek.
     
     Dla wszystkich zainteresowanych, przygotowane zostały warsztaty dyskusyjne, teatralne oraz sesje naukowe. Wśród zaproszonych gości i wykładowców znajdować się będą m.in. Stanley E. Gontarski, Enoch Brater, H. Porter Abbott, Antoni Libera, Antonia Rodriguez-Gago.
     
     10 maja konferencję rozpoczną wykładowcy Regent College - prof. David Malcolm i dr Tomasz Wiśniewski. Warsztaty dyskusyjne poprowadzą również dr Arkadiusz Misztal oraz dr Monika Szuba. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w festiwalu wszystkich studentów elbląskich uczelni, a w szczególności słuchaczy Regent College.
     
     Beckett na plaży – program festiwalu:

     
     10-11 maja (poniedziałek, wtorek)

     Pierwsze dwa dni poświęcone zostaną głównie konferencyjnej odbywającej się w Dworku Sierakowskich i warsztatom w Teatrze na Plaży. Więcej...
     
     12 maja (środa)
     Trzeci dzień festiwalu to przede wszystkim wykłady plenarne. Wieczorem bankiet dla uczestników seminarium naukowego i warsztatów. Więcej…
     
     13-14 maja (czwartek, piątek)

     Czwarty i piaty dzień festiwalu poświęcone będą kolejnej sesji konferencyjnej w Dworku Sierakowskich i warsztatom teatralnym w Teatrze na Plaży. Więcej…
     
     15 maja (sobota)

     Szósty dzień festiwalu to warsztaty teatralne prowadzone w Teatrze na Plaży. Więcej…
     
     16 maja (niedziela)
     Sesja otwarta dla publiczności. Więcej…
     
     Szczegółowy plan festiwalu dostępny jest na stronie: www.topos.com.pl.
     
     
Sponsorem imprezy jest Regent College.
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl