UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Będą nowi dyrektorzy?

 
Elbląg, 11 przedszkoli, szkół i innych elbląskich placówek oświatowych czeka na dyrektorów
11 przedszkoli, szkół i innych elbląskich placówek oświatowych czeka na dyrektorów (fot. AD, arch. portEl)
Reklama

W sumie jest 11 stanowisk do obsadzenia. Na dyrektorów czekają przedszkola i szkoły, a także Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Elblągu. Urząd Miejski ogłosił konkursy, a zainteresowani mogą składać swoje dokumenty do 18 marca.

Wymiana kadry dyrektorskiej w szkołach i przedszkolach to proces naturalny. Elbląski ratusz co roku ogłasza konkursy, podobnie jest i teraz. Chętni mogą ubiegać się o stanowiska dyrektorskie w przedszkolach: nr 6 przy ul. Browarnej 13, nr 21 przy ul. Wiejskiej 6, nr 29 przy ul. Generała Władysława Andersa 5A, w szkołach: nr 8 przy ul. Szańcowej 2, nr 15 przy ul. Modlińskiej 39, nr 16 przy ul. Sadowej 2, nr 25 przy ul. Wyżynnej 3, Zespole Szkół Ogólnokształcących przy ul. Pocztowej 2, Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 przy ul. Królewieckiej 42, IV Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Sienkiewicza 4 oraz w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 przy ul. Kopernika 27.
       Do konkursu może przystąpić nauczyciel mianowany lub dyplomowany, legitymujący się dyplomem ukończenia szkoły wyższej, posiadający co najmniej 5-letni staż pracy pedagogicznej, jak również co najmniej dobrą ocenę pracy w okresie ostatnich pięciu lat lub pozytywną ocenę dorobku zawodowego w okresie ostatniego roku.
       Droga kariery zawodowej w szkolnictwie nie jest zamknięta dla cudzoziemców. Muszą oni jednak posiadać poświadczoną znajomość języka polskiego.
       Zgodnie z przepisami kandydatem na dyrektora publicznego przedszkola, publicznej szkoły, publicznej placówki oraz zespołu publicznych szkół może być także osoba niebędąca nauczycielem.
       Wszyscy chętni mają czas na złożenie aplikacji do 18 marca.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama