UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bezpieczne wakacje – dzielnicowy w szkole

 
Elbląg, Bezpieczne wakacje – dzielnicowy w szkole
fot. policja
Reklama

W związku ze zbliżającym się sezonem letnim, na terenie miasta i powiatu realizowane są działania profilaktyczno – prewencyjne pod nazwa „Bezpieczne wakacje”. W czerwcu jeszcze do czasu zakończenia roku szkolnego realizowana jest akcja pn. „Bezpieczne wakacje – dzielnicowy w szkole”. W jej ramach policjanci dzielnicowi prowadzą spotkania edukacyjne uczniami i rodzicami na temat występujących zagrożeń, sposobów ich unikania oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

- Przed zakończeniem roku szkolnego, każdy dzielnicowy odwiedzi placówki szkolne w podległym sobie rejonie służbowym - mówi nadkom. Alina Zając z Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń KMP w Elblągu.
       Szczególnie w czasie poprzedzającym letni wypoczynek policjanci podczas spotkań z dziećmi i młodzieżą poruszają problematykę dotyczącą zagrożeń. Zarówno tych wynikających z używania dopalaczy i innych środków odurzających jak i rozmawiają z najmłodszymi o bezpieczeństwie nad wodą, w ruchu drogowym oraz o zachowaniu podczas nawiązywania kontaktów z osobą obcą.
       W ubiegłym tygodniu dzielnicowi a ramach akcji - „Bezpieczne wakacje – dzielnicowy w szkole”, uczestniczyli w 36 spotkaniach, w których wzięło udział 681 uczniów. Ponadto dzielnicowi są obecni na festynach organizowanych w szkołach i przedszkolach z okazji kończącego się roku szkolnego.
      
Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama