Środa 12-12-2018, imieniny Joanny, Aleksandra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Bezpłatne szkolenie dla rodziców dzieci z autyzmem

 
Elbląg, Bezpłatne szkolenie dla rodziców dzieci z autyzmem
Rek

Kwiecień jest miesiącem podnoszenia świadomości społecznej w zakresie wiedzy na temat autyzmu. Włączając się do akcji „ Nie bądź zielony w temacie autyzmu – w kwietniu bądź niebieski.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Elblągu przygotował bezpłatne warsztaty szkoleniowe „Autyzm, zmysły i dom” Integracja sensoryczna dla rodziców dzieci z autyzmem w wieku 0-8 lat. Szkolenie odbędzie się 25 kwietnia o godz. 15:30.
     
     Zgłoszenia przyjmujemy mailowo na adres soswnr1elblag@gmail.com do 23 kwietnia. Prosimy o załączenie formularza zgłoszeniowego.
     W trakcie szkolenia uczestnicy nabędą wiedzę na temat zaburzeń sensorycznych ich dzieci oraz praktyczne umiejętności wsparcia dziecka z zaburzeniami sensorycznymi w środowisku domowym.
     
     Program szkolenia
     15:30 – 17:00 Problemy sensoryczne (sensoryzmy) występujące u dzieci z autyzmem – fiksacja czy stymulacja? Podłoże występowania, ich wpływ na rozwój oraz sposoby radzenia sobie z problemami w środowisku domowym – mgr Anna Hatle-Tafelska
     17:00-17:15 przerwa kawowa
     17:15 – 18:30 Warsztaty praktyczne – integracja sensoryczna w środowisku domowym – mgr Marta Patyk Żytkowska, mgr Ewelina Deja
     
     Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1 w Elblągu jest jedną z wiodących placówek w naszym mieście, zajmujących się terapią dzieci i młodzieży z autyzmem. Ponadto posiadamy niemal 10-letnie doświadczenie w zakresie terapii integracji sensorycznej.
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Ręcznik z haftem
Polar z haftem
POLO z HAFTEM
Naszywki