UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bezpłatne warsztaty „Własna firma”

Elbląg, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej przy ul. Bema w Elblągu,
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej przy ul. Bema w Elblągu, fot. z arch. portEl.pl
Reklama

"Własna firma" to bezpłatne zajęcia warsztatowe dla bezrobotnych, którzy planują rozpoczęcie indywidualnej działalności gospodarczej. Po raz kolejny organizuje je Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie w dniach: 21-24 listopada.

Celem warsztatów jest wyposażenie uczestników w wiedzę dotyczącą uruchamiania, prowadzenia i rozliczania działalności gospodarczej. Podczas warsztatów osoby chętne będą mogły określić swoje predyspozycje zawodowe w charakterze przedsiębiorcy.
       Zaproszeni przedstawiciele wielu urzędów i instytucji, wspierających przedsiębiorców, a także sami przedsiębiorcy szczegółowo przybliżą uczestnikom zagadnienia związane z powyższą tematyką.
       Termin zajęć: 21 -24 listopada 2016 r.
       Bezpłatne warsztaty rozpoczną się 21.11.2016 r. o godz.10.00 w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu, ul. Bema 54 (obok warsztatów szkolnych CKP), I piętro, pok.103.
       Zapisy można zgłaszać telefonicznie pod numerem 55 234 67 83 lub osobiście w siedzibie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu, ul. Bema 54, I piętro, pok.105 od poniedziałku do piątku w godz.7.30 – 15.30.
       Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
       Zapraszamy.
      
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
 • Pamiętajcie - wartość składki społecznej z "dobrowolnym" chorobowym - 772,96 zł, preferencyjnie przez dwa lata - 176,33 zł; wartość składki na ubezpieczenie zdrowotne - 288,95 zł, Fundusz Pracy - 59,61 zł. Czyli minimum 5583,36 rocznie i "normalnie" 13458,24.I to nieistotne czy się stoi czy się leży. A od nowego roku będzie jeszcze więcej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  14 0
  (2016-11-05)
 • nie otwierajcie wlasnych firm, urzedasy beda was rypac na gruba kase, zusy, srusy, vaty i sraty, z kazdej strony beda wyszarpywac jak tylko sie da.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12 0
  sexo_niezalgowany(2016-11-06)
 • Zwróćcie uwagę, że ci wszyscy naganiacze do rozpoczęcia działalności gospodarczej to urzędnicy (ewentualnie jakieś podejrzane stowarzyszenia realizujące projekty), którzy nigdy nie prowadzili działalności gospodarczej. Oni żyją z podatków innych osób, które narażają na ryzyko. Sami nie odważyli by się na to.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15 0
  (2016-11-11)
 • Grube miliony zostały przewalone ze środków unijnych i wewnętrznych na różne szkolenia i dotacje - równie dobrze można było te pieniądze dać ZUS, efekt by był podobny.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9 0
  (2016-11-14)
 • a ja byłem kiedyś na tych warsztatach. dużo informacji, znaczna część przydaje się. mówili co trzeba zrobić, gdzie pójść. warto było poświęcić troche czasu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  4 5
  (2016-11-15)
 • Gówno prawda, chodzić to sobie możesz na spacer, ale od chodzenia jeszcze nikomu nikt nie zapłacił przez roku złodziejskiego ZUSu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  5 0
  KuloMiot(2016-11-15)
 • Czy masz dochód czy go nie masz - musisz płacić. Miałem firmę przez trzy lata w Elblągu. Przez 24 miesiące płaciłem niższy ZUS. .. dopłacałem. W trzecim roku przyszedł czas na normalny (nienormalny) ZUS. .. dopłacałem jeszcze więcej. W miesiącach gdy nie miałem dochodu, również musiałem płacić ZUS. Gdy miałem minimalny dochód, również musiałem płacić ZUS. Za każdym razem o tej samej kwocie ZUS. To rząd nas wyniszcza i wyniszcza często ludzi z pomysłem na fajny, nieduży biznes, często taki, który pozwala ledwo na utrzymanie się w jako takich warunkach. Nie ma możliwości rozwoju dla ludzi z pomysłem ale bez gotówki i zabezpieczenia gotówkowego na start. 13,458 zł rocznie z jednej działalności. Kogo opłacamy się pytam? Opłacamy pensję, wakacje, emerytury ludziom, którzy pracują w urzędzie, który nie powinien mieć prawa bytu w państwie demokratycznym. To jest demokracja? Nie, to jest złodziejokracja.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  8 1
  KuloMiot(2016-11-15)
 • lepiej by powiedzieli komu dać w łape żeby przetarg wygrać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  5 0
  chryniu(2016-11-15)
 • A będą uczyć jak ominąć przepisy? To ide:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 0
  Jajcarz Elbląski(2016-11-16)
 • a kasę za friko zgarnie olsztyn czy tego nikt nie widzi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  (2016-11-16)
Reklama