Niedziela 20-01-2019, imieniny Fabiana, Sebastiana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bieg Piekarczyka - utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji

Elbląg, Bieg Piekarczyka - utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji

W najbliższą niedzielę (26 czerwca) odbędzie się największa biegowa impreza w naszym mieście – VIII Elbląski Bieg Piekarczyka. W związku z organizacją tego przedsięwzięcia mieszkańcy miasta muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym. W dniu biegu pewne zmiany wprowadzono również w komunikacji miejskiej.

26 czerwca (niedziela) w godz. 10-14 zamknięte dla ruchu samochodowego będzie całe Stare Miasto. Nie będzie możliwości wjazdu ani wyjazdu z dzielnicy. Z ruchu wyłączone będą również ulice – Ofiar Sprawy Elbląskiej, Bożego Ciała oraz jedna jezdnia ul. Robotniczej (od ronda przy ul. Teatralnej) i Pocztowej (w kierunku ul. Rycerskiej).
     Ponadto w godz. 10 -14 nie będą funkcjonować przystanki autobusowe po zachodniej stronie ulicy Rycerskiej, Placu Słowiańskiego i Robotniczej (w kierunku dworców PKP/PKS i ul. Warszawskiej).
     Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na zmienione oznakowanie i nie jeżdżenie "na pamięć’". Ruchem będą kierować funkcjonariusze elbląskiej Komendy Miejskiej Policji i Straży Miejskiej. Przepraszamy za utrudnienia.
     Ze względu na zmiany w organizacji ruchu podczas Biegu Piekarczyka, od ok. godz. 11 do ok. 13:30 zostanie całkowicie wstrzymane kursowanie tramwajów na liniach nr 1, 2, 3 i 4.
     Ponadto od ok. godz. 10 do ok. 14 wprowadzone zostaną objazdy na trasie linii nr 6, 7, 12, 14.
     Trasy objazdów:
     
     Linia nr 6
     - kierunek Dębica - ulicą Malborską prosto do skrzyżowania z al. Tysiąclecia, Tysiąclecia, Hetmańską, 12 Lutego, dalej po stałej trasie;
     -kierunek Łódzka – od ul. 12 Lutego, ulicami: Hetmańską, Tysiąclecia, Malborską, dalej po stałej trasie;
     
     Linia nr 7
     - kierunek Ogólna – od al. Grunwaldzkiej, ulicami: Hetmańską, 12 Lutego, Teatralną i Robotniczą, dalej po stałej trasie;
     - kierunek dworzec – od ul. Robotniczej, ulicami: Teatralną, 12 Lutego, Hetmańską i Grunwaldzką, dalej po stałej trasie;
     
     Linia nr 12
     - kierunek Próchnik – od skrzyżowania Wyszyńskiego – Rycerska, przez al. Tysiąclecia, Hetmańską, 12 Lutego, Teatralną i Robotniczą, dalej po stałej tra-sie;
     - kierunek Warszawska – od skrzyżowania Robotnicza – Teatralna, przez Teatralną, 12 Lutego, Hetmańską, Tysiąclecia, dalej po stałej trasie;
     
     Linia nr 14
     - kierunek Ogólna – od al. Grunwaldzkiej, przez al. Tysiąclecia i Wyszyńskiego, dalej po stałej trasie;
     - kierunek dworzec - od skrzyżowania Wyszyńskiego – Rycerska, przez al. Tysiąclecia i Grunwaldzką, dalej po stałej trasie.
     
     Autobusy komunikacji miejskiej na każdym z objazdów będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach na zmienionej trasie. Jednocześnie informujemy, że w związku z wprowadzanymi objazdami i utrudnieniami w ruchu, mogą wystąpić rozbieżności w stosunku do zaplanowanego rozkładu jazdy.
Łukasz Mierzejewski, Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Hosting WWW BIZNES
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)
Domena funkcyjna .com.pl
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata