UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Braniewo: Policjanci podsumowali rok

 
Elbląg, Braniewscy policjanci otrzymali trzy nowe radiowozy
Braniewscy policjanci otrzymali trzy nowe radiowozy (fot. nadesłana)

W Komendzie Powiatowej Policji w Braniewie odbyła się odprawa roczna, podczas której funkcjonariusze podsumowali ostatnie 12 miesięcy swojej pracy.

W uroczystym spotkaniu, poza braniewskimi policjantami, uczestniczyli wicewojewoda warmińsko-mazurski, zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie oraz przedstawiciele władz samorządowych z terenu powiatu. Po zakończeniu odprawy funkcjonariuszom przekazano trzy nowe radiowozy.
       W miniony wtorek (22 stycznia) nadkom. Tadeusz Telenga – Komendant Powiatowy Policji w Braniewie podsumował roczną służbę funkcjonariuszy na terenie powiatu. W odprawie uczestniczyli Sławomir Sadowski – wicewojewoda warmińsko-mazurski, mł.insp. Edward Szydłowski – Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie, Mirosław Kudliński wicestarosta powiatu braniewskiego, Tomasz Sielicki – burmistrz miasta Braniewa, Kazimierz Kiejdo- burmistrz miasta i gminy Pieniężno, Zbigniew Pietkiewicz- burmistrz miasta i gminy Frombork, Jakub Bornus- wójt gminy Braniewo, Bogusław Szczerba -wójt gminy Wilczęta, Łukasz Skrzeszewski – wójt gminy Lelkowo, Stefan Hrybek – sekretarz gminy Płoskinia oraz ks.prałat Leszek Galica. Po oficjalnym przywitaniu gości nadkom.Telenga omówił aktualną sytuację kadrową, zaprezentował również poczynione i prognozowane inwestycje na terenie budynków należących do tutejszej jednostki Policji. Następnie głos zabrali naczelnicy wydziałów – kryminalnego oraz prewencji. Kom. Mirosław Rożak, a następnie podinsp. Anna Kos przybliżyli zebranym poziom i rodzaj zrealizowanych w minionym roku spraw przez funkcjonariuszy pracujących w ich wydziałach. Prezentacje urozmaicały materiały wideo promujące zawód policjanta, przygotowane przez zespół prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie. Kończąc część oficjalną spotkania nadkom. Telenga dziękował władzom samorządowym za zaangażowanie w zapewnienie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa mieszkańcom naszego powiatu. Później głos zabrał mł.insp. Szydłowski, a następnie samorządowcy.
       Szczególnym punktem odprawy było uroczyste przekazanie funkcjonariuszom trzech nowych radiowozów. Dwa z nich – opel astra oraz hyundai i 30 (o łącznej wartości ponad 147 tys. zł) zostały zakupione z Funduszu Wsparcia Policji. 50% koszt zakupu pokryły lokalne samorządy. Trzeci z pojazdów– kia ceed (o wartości ponad 59 tys.zł.) zakupiony został z projektu ,,Bezpieczniej na drogach - nowoczesny sprzęt dla Policji'' w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Tuz po tym jak ks. prałat Leszek Galica poświęcił radiowozy wicewojewoda oraz przedstawiciele samorządów dokonali oficjalnego przekazania kluczy funkcjonariuszom do służbowych aut.
      
sierż. sztab.Jolanta Sorkowicz, KPP Braniewo
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
Reklama