Niedziela 24-03-2019, imieniny Marka, Katarzyny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Brawo Marto!

 
Elbląg, Brawo Marto!
Marta Wiloch z nagrodą (fot. Witold Sadowski)

Marta Wiloch, dziennikarka portEl.pl, zdobyła pierwszą nagrodę w wojewódzkim konkursie „Razem dla regionu” organizowanym przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich. Uznanie jury zdobyły dwa artykuły Marty: o promocji miasta i problemie ze szkoleniami dla bezrobotnych. Gratulujemy!

Wyniki konkursu ogłoszono w sobotę w Olsztynie podczas konferencji podsumowującej projekt „Media lokalne Warmii, Mazur i Powiśla bodźcem rozwoju i integracji regionu”. Jury oceniało artykuły, poświęcone w szczególności współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi, problemom, które samorząd nie może lub nie chce rozwiązać czy też na temat zaangażowania mieszkańców w rozwój regionu. Na konkurs nadesłano ponad 20 publikacji, wśród nich znalazły się dwa teksty Marty Wiloch „Jeden Piekarczyk promocji nie czyni” i „Szkolenie? Tak, ale nie za 11 tysięcy”, które zapewniły naszej dziennikarce pierwszą nagrodę w kategorii prasy internetowej!
     - Słowa uznania również za ciekawe ujęcie problematyki lokalnej, czytelną grafikę oraz przejrzyste łamy strony portEl.pl – napisali członkowie jury w uzasadnieniu swojej decyzji.
     W nagrodę nasza dziennikarka otrzymała tablet oraz zestaw książek. Gratulujemy!
     
     Wyniki konkursu „Razem dla regionu”
     

     Prasa internetowa:
     
I nagroda: Marta Wiloch, Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
     Wyróżnienie: Daniel Woronko, mediagroupinfo.pl z Morąga
     
     Prasa drukowana
     
I nagroda: Krystyna Kacprzak, „Zapiski Zalewskie”
     II nagroda: Ryszard Kowalski, „Rocznik Historyczny Pojezierza Iławskiego”
     III nagroda: Krzysztof Kępiński „Skarbiec Suski”
     Wyróżnienia: Henryk Plis („Rocznik Historyczny Pojezierza Iławskiego”), Cezary Wawrzyński („Zapiski Zalewskie”), Martyna Seroka („Kwartalnik Informacyjny Wydziału Prawa i Administracji UWM”).
     W kategorii radio i telewizja kablowa nie nadesłano żadnych publikacji.
     
     Konkurs zorganizował Warmińsko-Mazurski Oddział Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich w partnerstwie ze Związkiem Gmin Warmińsko-Mazurskich oraz Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

AMK Szkło ozdobne 9
Promocja RATY 0%
Promocja RATY 0%
AMK meble biurowe