Czwartek 13-12-2018, imieniny Łucji, Otylii
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

By móc zagłosować

Żołnierze, pogranicznicy, a także osoby niepełnosprawne, bezdomne oraz czasowo przebywające w Elblągu mogą dopisać się do list wyborców, by móc zagłosować w październikowych wyborach parlamentarnych.

Od 1 do 5 października wnioski o dopisanie do spisu wyborców składać mogą: żołnierze służby zasadniczej lub okresowej służby wojskowej, pełniący służbę w charakterze kandydatów na żołnierzy zawodowych, odbywający ćwiczenia oraz przeszkolenie wojskowe; ratownicy odbywający zasadniczą służbę w obronie cywilnej poza miejscem stałego zamieszkania; policjanci z jednostek skoszarowanych; funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Więziennej pełniący służbę w systemie skoszarowanym.
     Natomiast 11 października upływa termin składania stosownych wniosków przez: osoby niepełnosprawne, by mogły zagłosować w wybranym obwodzie głosowania dostosowanym do ich potrzeb, oraz osoby przebywające czasowo na terenie Elbląga lub osoby bezdomne.
     Wnioski o dopisanie do spisu wyborców dla wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej można składać w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Elblągu, ul. Łączności 1 (budynek B - stanowiska od nr 1 do nr 4).
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Firmowe
Żarówki LED