Poniedziałek 24-09-2018, imieniny Gerarda, Teodora
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Całe moje życie zawodowe to praca w ochronie zdrowia

Elbląg, Całe moje życie zawodowe to praca w ochronie zdrowia

Elżbieta Gelert - od 12 lat dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, a od 30 lat związana z Elblągiem. Prywatnie matka dwóch dorosłych synów.

Całe moje życie zawodowe to praca w ochronie zdrowia, głównie w szpitalnictwie, na wszystkich szczeblach. Pielęgniarka, następnie menadżer zdrowia, obecnie dyrektor dobrze rozwijającego się Szpitala Wojewódzkiego. Uważam, że jestem kompetentna odpowiedzialna i rzetelna, i jednocześnie wrażliwa na potrzeby drugiego człowieka.
     Poza pracą zawodową od „zawsze” byłam i jestem zaangażowana w życie Elbląga i jego mieszkańców, szczególnie tych starszych, chorych, niepełnosprawnych. Zostałam za to po wielokroć odznaczona i uhonorowana przez organizacje społeczne i państwowe.
     Pomimo wielu obowiązków potrafię cieszyć się życiem i spędzać je aktywnie, odkrywając coraz to nowe zakątki naszego pięknego kraju. Relaksem jest dla mnie czas spędzony z przyjaciółmi i osobami, które kocham.
     Przez cztery ostatnie lata, dzięki Państwa życzliwości, piastowałam obowiązki radnej Rady Miejskiej w Elblągu. I choć sporo spraw ważnych dla miasta i jego mieszkańców udało mi się w tym czasie załatwić, to uważam, że wciąż bardzo dużo pozostało do zrobienia.
     Konieczne, moim zdaniem, zmiany w okręgu, w którym kandyduję (Okręg nr 2), to:
     1.Oświetlenie ul. Fromborskiej do Krasnego Lasu
     2.Modernizacja ruchu drogowego wzdłuż ulicy Ogólnej
     3.Zagospodarowanie przez spółdzielnie pustych terenów na potrzeby rekreacyjne mieszkańców
     4.Likwidacja barier architektonicznych
     5.Dąbrowa II – możliwość realizacji zbiorników bezodpływowych
     6.Usprawnienie komunikacji wokół szpitala wojewódzkiego
     
     Jeśli uzyskam Państwa poparcie, deklaruję dalszą współpracę w zakresie ochrony zdrowia na rzecz miasta i jego mieszkańców. Dziękuję Państwu za dotychczasowe zaufanie i proszę o wzięcie udziału w wyborach samorządowych.

     


     Elżbieta Gelert
     

 
     
----------- Ogłoszenie płatne ----------------
     

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem