Czwartek 24-01-2019, imieniny Franciszka, Felicji
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Chleb nasz powszedni

Federacja Polskich Banków żywności ogłosiła konkurs fotograficzny pt. “Chleb nasz powszedni”.

Federacja Polskich Banków Żywności - organizacja pozarządowa działająca na polu pomocy społecznej - w ramach obchodów Światowego Dnia Żywności, prosi o nadsyłanie prac na wystawę pt. „Chleb nasz powszedni”. Celem akcji jest uwrażliwienie społeczeństwa na trudną sytuację życiową ludzi ubogich, dotkniętych problemem niedożywienia czy nawet głodu oraz, z drugiej strony, na kwestię marnotrawienia żywności.
     - Chcemy także stworzyć możliwość pokazania prac uzdolnionych młodych ludzi, którzy nie mieli jeszcze sposobności do zaprezentowania swojej twórczości fotograficznej szerszej publiczności - napisali organizatorzy konkursu.
     Tematyka zdjęć powinna odnosić się bezpośrednio lub pośrednio do hasła-tytułu wystawy, stanowiąc jego ilustrację reportażową bądź interpretację artystyczną.
     Wyboru najlepszych prac dokona Kapituła, do której zaproszone zostaną m.in. uznane autorytety z dziedziny fotografii profesjonalnej. Prace zostaną następnie zaprezentowane na wystawie w Warszawie, której otwarcie odbędzie się w październiku tego roku. Wydarzenie to wpisuje się w ramy Światowego Dnia Żywności, ustanowionego przez Organizację Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa (FAO) i obchodzonego 16 października. Wystawa będzie miała swoją kontynuację - na zasadzie wystawy wędrownej - także poza stolicą, w miastach, w których funkcjonują polskie banki żywności. Fotografie zaprezentowane zostaną również na stronach internetowych Federacji Polskich Banków Żywności.
     Warunki uczestnictwa: “Do udziału zachęcamy wszystkich fotografujących. Nie stawiamy żadnych ograniczeń wiekowych, choć zależy nam przede wszystkim na zaangażowaniu ludzi młodych. Przesłane zdjęcia nie mogą być wcześniej nigdzie publikowane. Każdy z autorów może przesłać do pięciu fotografii. Technika prac jest dowolna; oczekujemy na odbitki w formatach od 15x21cm do 25x38cm; czarno-białe, kolorowe lub inne. Prace powinny być czytelnie opisane na odwrocie: imię i nazwisko, oraz wiek autora/miejsce i czas wykonania zdjęcia/ew. tytuł zdjęcia/dane kontaktowe autora - adres, nr telefonu, e-mail. Każdy z uczestników wyraża zgodę na nieodpłatne opublikowanie swoich prac, w tym na pokazanie ich w czasie trwania wystawy (konieczne jest w tym celu pisemne oświadczenie dołączone do wysyłanych prac, własnoręcznie podpisane). Wszystkie prace pozostają wyłączną własnością ich autorów. Autorzy-uczestnicy, którzy nie ukończyli 18 lat, powinni dołączyć pisemną zgodę rodziców (lub opiekunów) na udział w tym wydarzeniu na zasadach opisanych powyżej. Termin przyjmowania prac upływa z dniem 20 września 2003. Prace powinny być należycie zabezpieczone przed uszkodzeniem podczas wysyłki”.
     Prace należy wysłać na adres: Federacja Polskich Banków Żywności, Al. Solidarności 101, 00-144 Warszawa. Informacje o konkursie i szczegóły na stronie internetowej Federacji pod adresem: www.bankizywnosci.pl.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

AMK Kuchnia 6
AMK Szkło ozdobne 1
Szafka RTV pod telewizor Leo 152 cm wysoki połysk
AMK Szkło ozdobne 2