UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Co ma prezydent

 
Elbląg, Witold Wróblewski
Witold Wróblewski (fot. Witold Sadowski, archiwum portEl.pl)
Reklama

W Biuletynie Informacji Publicznej pojawiło się oświadczenie majątkowe Witolda Wróblewskiego za 2016 rok. Czy przez ostatni rok coś się w majątku prezydenta Elbląga zmieniło?

Kilka tygodni temu publikowaliśmy oświadczenia majątkowe wiceprezydentów Elbląga, w Biuletynie Informacji Publicznej od wczoraj jest też oświadczenie Witolda Wróblewskiego. W porównaniu z oświadczeniem za 2015 rok, niewiele się w majątku prezydenta zmieniło. Razem z żoną ma o trzy tysiące złotych oszczędności więcej (prawie 261 tys. złotych), mniej warte są za to jednostki funduszy inwestycyjnych, których prezydent od dłuższego czasu jest posiadaczem.
       Witold Wróblewski nie ma już też żadnych kredytów, ostatni na zakup samochodu w 2016 roku spłacił.
      
       A oto szczegóły oświadczenia Witolda Wróblewskiego:
       Oszczędności: 260,6 tys. złotych (współwłasność małżeńska), jednostki funduszy inwestycyjnych o łącznej wartości 28,8 tys. złotych (współwłasność małżeńska)
       nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 71,6 m kw. o wartości 215 tys. zł, 27-metrowy garaż o wartości 30 tys. zł, 916-metrowa działka letniskowa z domkiem letniskowym o łącznej wartości 195 tys. zł (wszystkie nieruchomości - współwłasność małżeńska). 
       wynagrodzenie w 2016 r. : 154,3 tys. zł
       samochód: citroen C5 (2013), citroen C2 (2004)
       kredyt: nie dotyczy
      
       Nadal nie ma jeszcze w BIP oświadczeń majątkowych radnych. Jak się dowiedzieliśmy w Biurze Rady Miejskiej, nadal analizuje je Urząd Skarbowy.
      
      
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama