Piątek 14-12-2018, imieniny Jana, Alfreda
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

CTS zaprasza psychologów na nowe szkolenia

Elbląg, CTS zaprasza psychologów na nowe szkolenia Poradnię na lokalnym rynku wyróżnia fakt, że oferuje kompleksowe wsparcie - od diagnozy po terapię grupową i indywidualną, a także szkołę dla rodziców.

Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna rozpoczęła nabór na najbliższe szkolenia specjalistyczne.

CTS zaprasza psychologów i osoby zawodowo zajmujące się pomaganiem innym na dwa nowe szkolenia:
     1. Zaburzenia osobowości - obraz kliniczny, leczenie – 13-14 grudnia prowadzone przez dr n. med. Artura Kołakowskiego.
     2. Zespół Stresu Pourazowego PTSD u dzieci - terapia poznawczo-behawioralna 23-24 października. Szczegółowe informacje o szkoleniach można znaleźć na stronie internetowej: www.poradnia-cts.pl lub pod numerem telefonu 55 236-66-03.
     Poradnia CTS specjalizuje się w pracy z dziećmi trudnymi, z nadpobudliwością psychoruchową, jak również z dziećmi z autyzmem i Zespołem Aspergera. Poradnię na lokalnym rynku wyróżnia fakt, że oferuje kompleksowe wsparcie - od diagnozy po terapię grupową i indywidualną, a także szkołę dla rodziców. Do poradni można się zgłosić po diagnozę psychologiczną np.: ADHD, zaburzeń zachowania, Zespołu Aspergera, autyzmu, przyczyn problemów wychowawczych, emocjonalnych, psychicznych. W CTS można wykonać również diagnozę pedagogiczną np. przyczyn dysleksji, czy ogólnych trudności w nauce.
     Specjaliści Poradni CTS przygotowują również Indywidualne Programy Edukacyjno-Terapeutyczne dla dzieci z deficytami rozwojowymi, poprzedzone profesjonalną diagnozą funkcjonalną. CTS pomaga dzieciom, młodzieży i dorosłym między innymi w leczeniu depresji, fobii, zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości. Dla dorosłych CTS oferuje ponadto psychoterapię, terapię par i małżeństw, terapię rodzinną. Poradnia CTS pracuje również z rodzicami i specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów dla rodziców „Jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami dzieci”. Więcej informacji o nowej poradni można znaleźć na stronie internetowej: www.poradnia-cts.pl.

 


     


     Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe
     Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
     ul. Krótka 5 w Elblągu
     tel. 55 236-66-03
     mail: cts@poradnia-cts.pl.
     

     
     
-------------------- Reklama ------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl