Poniedziałek 25-03-2019, imieniny Marii, Wieńczysława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

CTS zaprasza psychologów na nowe szkolenia

Elbląg, CTS zaprasza psychologów na nowe szkolenia
Poradnię na lokalnym rynku wyróżnia fakt, że oferuje kompleksowe wsparcie - od diagnozy po terapię grupową i indywidualną, a także szkołę dla rodziców.

Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna rozpoczęła nabór na najbliższe szkolenia specjalistyczne.

CTS zaprasza psychologów i osoby zawodowo zajmujące się pomaganiem innym na dwa nowe szkolenia:
     1. Zaburzenia osobowości - obraz kliniczny, leczenie – 13-14 grudnia prowadzone przez dr n. med. Artura Kołakowskiego.
     2. Zespół Stresu Pourazowego PTSD u dzieci - terapia poznawczo-behawioralna 23-24 października. Szczegółowe informacje o szkoleniach można znaleźć na stronie internetowej: www.poradnia-cts.pl lub pod numerem telefonu 55 236-66-03.
     Poradnia CTS specjalizuje się w pracy z dziećmi trudnymi, z nadpobudliwością psychoruchową, jak również z dziećmi z autyzmem i Zespołem Aspergera. Poradnię na lokalnym rynku wyróżnia fakt, że oferuje kompleksowe wsparcie - od diagnozy po terapię grupową i indywidualną, a także szkołę dla rodziców. Do poradni można się zgłosić po diagnozę psychologiczną np.: ADHD, zaburzeń zachowania, Zespołu Aspergera, autyzmu, przyczyn problemów wychowawczych, emocjonalnych, psychicznych. W CTS można wykonać również diagnozę pedagogiczną np. przyczyn dysleksji, czy ogólnych trudności w nauce.
     Specjaliści Poradni CTS przygotowują również Indywidualne Programy Edukacyjno-Terapeutyczne dla dzieci z deficytami rozwojowymi, poprzedzone profesjonalną diagnozą funkcjonalną. CTS pomaga dzieciom, młodzieży i dorosłym między innymi w leczeniu depresji, fobii, zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości. Dla dorosłych CTS oferuje ponadto psychoterapię, terapię par i małżeństw, terapię rodzinną. Poradnia CTS pracuje również z rodzicami i specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów dla rodziców „Jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami dzieci”. Więcej informacji o nowej poradni można znaleźć na stronie internetowej: www.poradnia-cts.pl.

 


     


     Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe
     Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
     ul. Krótka 5 w Elblągu
     tel. 55 236-66-03
     mail: cts@poradnia-cts.pl.
     

     
     
-------------------- Reklama ------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl