Wtorek 18-12-2018, imieniny Bogusława, Gracjana
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Cyfrowa jakość uśmiechu

Nowoczesny gabinet rentgena stomatologicznego wyposażony w nowej generacji cyfrowy aparat rentgenowski jest już w Elblągu. Sprzęt zapewnia maksymalną redukcję dawek promieniowania, a zdjęcia dostępne są natychmiast na płycie CD dla pacjenta.

Aparat cyfrowy Planmeca Promax to najnowszej generacji sprzęt rentgenowski, który łączy precyzję wykonywanych zdjęć z bezpieczeństwem pacjenta. Dawka promieniowania jest maksymalnie zredukowana i niższa aż o 40 proc. w porównaniu z tradycyjnymi urządzeniami rentgenowskimi.
     Jest to możliwe, gdyż możemy indywidualnie dostosowywać wartość ekspozycji do budowy pacjenta. Dzięki wykorzystaniu specjalnego programu pediatrycznego rentgen cyfrowy jest bezpieczny również dla dzieci. Niezwykle małe ognisko uzyskiwane w urządzeniu i precyzyjne przetworzenie obrazu do postaci cyfrowej daje efekt wyjątkowo dokładnego, wyostrzonego zdjęcia dostępnego natychmiast na ekranie monitora komputerowego i płycie CD dla pacjenta. W naszej pracowni wykonujemy zdjęcia pantomograficzne oraz cefalometryczne.
     RTG pantomograficzny umożliwia ocenę całego stanu uzębienia łącznie ze stawami skroniowo-żuchwowymi oraz zatokami szczękowymi. Badanie to jest niezbędne do oceny stanu zębów pacjenta oraz do zaplanowania leczenia. Dzięki uwidocznieniu wszystkich zębów wraz z strukturami sąsiadującymi jest niezwykle cennym badaniem przesiewowym umożliwiającym wczesne wykrycie zmian patologicznych w kościach szczęki i żuchwy, a także w stawach skroniowo-żuchwowych oraz w zatokach szczękowych. Zdjęcie RTG panoramiczne (pantomograficzne) jest niezbędne do leczenia implantologicznego oraz ortodontycznego.
     RTG cefalomteryczny
pozwala na bardzo dokładną diagnostykę wad ortodontycznych oraz precyzyjne planowanie leczenia ortodontycznego.
     Rozpoczęcie każdego leczenia powinna poprzedzać dokładna diagnostyka istniejącego schorzenia. Badania radiologiczne są obecnie jednymi z najczęściej zalecanych badań diagnostycznych wykonywanych w trakcie nowoczesnego leczenia stomatologicznego. Cena zdjęć cyfrowych jest jedynie wyższa o 10 proc. w porównaniu z tradycyjnymi, kliszowymi zdjęciami, a dzięki jakości i precyzji zdjęć cyfrowych uzyskujemy kompleksową informację odnośnie zdrowia zębów, tkanek wokół zębowych i kości oraz nie narażamy się na niepotrzebne, wzmożone promieniowanie.
     
     Zapraszamy do Gabinetu Rentgenodiagnostyki przy Gabinecie Ortodontycznym doktor Małgorzaty Sawki-Pomierskiej mieszczącego się przy ul. Studziennej 21-22A w Elblągu. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 55 232 97 24.
     

 

     


     ------------------ Reklama ------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl