Wtorek 16-10-2018, imieniny Jadwigi, Małgorzaty
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Podjechał mistrzu Podjechał mistrzu

Czas do wojska

Do 31 marca w 110 Szpitalu Wojskowym w Elblągu prowadzona będzie rejestracja przedpoborowych.

W tym roku przed Powiatową Komisją Lekarską stanąć muszą mężczyźni urodzenie w 1986 r. i zameldowani w Elblągu na pobyt stały oraz czasowy trwający ponad dwa miesiące, a także mężczyźni urodzeni w latach 1981 - 1985, którzy dotychczas nie stawili się do poboru. Z tego obowiązku muszą także wywiązać się mężczyźni urodzeni w latach 1977 - 1985, którzy zostali uznani za czasowo niezdolnych do odbycia zasadniczej służby wojskowej ze względu na stan zdrowia (jeżeli okres tej niezdolności upływa przed zakończeniem poboru) lub złożyli wnioski o ponowne ustalenie zdolności do czynnej służby wojskowej.
     Przed komisją musza stanąć również poborowi urodzeni w latach 1977 - 1985, którzy złożyli wnioski o odroczenie zasadniczej służby wojskowej lub przeszkolenia wojskowego absolwentów szkół wyższych ze względu na konieczność sprawowania bezpośredniej opieki nad członkiem rodziny. O służbę w wojsku mogą ubiegać się także kobiety urodzone w latach 1981 - 1987, które w roku szkolnym 2004/2005 kończą naukę w szkołach medycznych i weterynaryjnych.
     Siedzibą Powiatowej Komisji Lekarskiej nr 2 oraz Powiatowej Komisji Poborowej nr 2 w Elblągu jest 110 Szpital Wojskowy z Przychodnią, mieszczący się przy ul. Komeńskiego 35 (aula - III piętro).

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Serwis i oryginalne części Volkswagen
Citroen HADM Gramatowski już otwarty!
Autoryzowany Serwis Skoda Hadm Gramatowski.
Autoryzowany Serwis Citroen Hadm Gramatowski