Piątek 14-12-2018, imieniny Jana, Alfreda
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Dajcie nam szansę! Chcemy działać

Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Jegłowniku od stycznia bieżącego roku rozpoczęła realizację projektu „Dajcie nam szansę! Chcemy działać”.

W ramach projektu przeprowadzone będą różnego typu zajęcia: logopedyczne, socjoterapeutyczne, wyrównawcze, z psychologiem, gimnastyka korekcyjna, a także koło języka niemieckiego i angielskiego, koło miłośników języka ojczystego, matematyczne, informatyczne i ekologiczno-turystyczne.
     
     Zaplanowane są również wyjazdy do zielonej szkoły, na obozy językowe i na basen, połączone z nauką pływania. Czas wolny od nauki szkolnej dzieci spędzą na obozach językowych w Zakopanem oraz na półkoloniach organizowanych podczas wakacji. Wszystkie formy zajęć są nieodpłatne.
     
     Możliwość korzystania z wyżej wymienionych działań pozwoli dzieciom pokonać trudności w procesie edukacyjnym oraz rozwinąć motywację do nauki. Jednakże najważniejszym celem projektu jest podniesienie poczucia własnej wartości tych dzieci, a także wykształcenie myślenia, że nauka jest drogą do lepszej przyszłości. Poza tym uczniowie poznają alternatywne formy spędzania wolnego czasu. Projekt będzie realizowany przez okres 20- miesięcy i skierowany do uczniów szkoły, pochodzących z dziesięciu okolicznych miejscowości.
     
     Projekt opracowany został pod kierunkiem dyrektora szkoły mgr Ewy Okinczyc przez zespół w składzie: mgr Danuta Burdyńska, mgr Jadwiga Królik, mgr Krystyna Sawicka, mgr Beata Flakowska, mgr Sabina Liskowicz.
     
     

 


     
     Projekt „Dajcie nam szansę! Chcemy działać” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w Szkole Podstawowej im. Obrońców Westerplatte w Jegłowniku.
     
     

-------------------- Artykuł sponsorowany ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl