Środa 24-04-2019, imieniny Grzegorza, Horacego
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Debata prezydencka na żywo

 
Elbląg, Debata prezydencka na żywo
Udział w debacie potwierdzili wszyscy kandydaci ubiegający się o stanowisko prezydenta Elbląga (fot WS)

Dziś (17 czerwca) o godz. 18 odbędzie się debata prezydencka organizowana przez część elbląskich mediów. Transmisję na żywo przeprowadzi Telewizja Elbląska na stronie internetowej www.tv.elblag.pl , retransmisję w czwartek 20 czerwca o godz. 20 będzie można obejrzeć na kanale lokalnym Telewizji Elbląskiej w sieci Vectra.

Udział w debacie potwierdzili wszyscy kandydaci ubiegający się o stanowisko prezydenta Elbląga. Przypomnijmy, że są nimi: Cezary Balbuza (Elbląski Komitet Obywatelski), Ewa Białkowska (Ruch Palikota), Elżbieta Gelert (Platforma Obywatelska), Paweł Kowszyński (Solidarna Polska), Lech Kraśniański (Wolny Elbląg), Janusz Nowak (Sojusz Lewicy Demokratycznej), Edward Pukin (Naszą Partią Jest Elbląg), Jacek Tomczak (Partia Elblążan), Jerzy Wilk (Prawo i Sprawiedliwość), Witold Wróblewski (Komitet Witolda Wróblewskiego).
     Debata będzie się składać z pięciu części. Cztery pierwsze to pytania dziennikarzy do kandydatów z następujących dziedzin: praca, inwestycje, oświata, polityka społeczna. Każdy kandydat będzie musiał odpowiedzieć na jedno pytanie z jednego bloku tematycznego. Dziennikarze przygotują 10 pytań, to kandydat będzie wskazywał numer pytania, czas na odpowiedź – 1 minuta. Kandydaci będą odpowiadać w kolejności wylosowanej przed debatą. Czas odpowiedzi będzie mierzony elektronicznie na zegarze widocznym dla uczestników debaty. Piąty blok to czas dla kandydatów. Każdy kandydat będzie miał półtorej minuty, by zaprezentować swój program, zachęcić do głosowania na swoją kandydaturę.
     Debata będzie trwała około 75 minut, będzie ją prowadził Piotr Marek, dyrektor Telewizji Elbląskiej. Pytania zadawać będą także: Kamila Jabłonowska z Info.Elblag, Mira Stankiewicz z Radia Olsztyn, Marcin Pszczółkowski z Elbląg.net, Piotr Derlukiewicz z Elbląskiej Gazety Internetowej Portel, Rafał Maliszewski z „Dziennika Elbląskiego” i Marek Nowosad z Radia Gdańsk. Wszystkie wymienione media będą zamieszczać relacje z przebiegu debaty.
     
Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Szafka RTV pod telewizor Remo Biała 170 cm
AMK Szkło ozdobne 1
Promocja RATY 0%
Promocja RATY 0%