Wtorek 11-12-2018, imieniny Damazego, Daniela
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Dla studentów nowy rok

Elbląg, Dla studentów nowy rok Inauguracja w WSZiP im. B. Jańskiego

Nowy rok akademicki rozpoczęły prawie jednocześnie dwie elbląskie, niepubliczne uczelnie wyższe: Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna i Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Bogdana Jańskiego. W sobotę zainaugurowało także nowe Kolegium Języków Obcych założone przez Szkołę Języków Obcych “Regent”.

W Elbląskiej Uczelni Huministyczno-Ekonomicznej kształci się obecnie 2200 studentów. W tym roku studia w tej niepublicznej uczelni rozpoczęło prawie 700 osób. Studia podyplomowe inauguruje natomiast 267 osób. Uczelnia kształci na trzech wydziałach: administracji, nauk ekonomicznych i pedagogiki. Najbardziej popularną specjalnością jest resocjalizacja. Wykłady prowadzi czternastu profesorów, siedmiu wykładowców z tytułem doktora habilitowanego i 34 doktorów. W Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Pedagogicznej czesne za semestr studiów dziennych wynosi 1650 zł, a studiów zaocznych 1320 zł (wpisowe - 350 zł).
     Nowy rok akademicki rozpoczęła też elbląska filia Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości imienia Bogdana Jańskiego z Warszawy.
     W Elblągu wydział zamiejscowy tej uczelni istnieje od czterech lat. Studiuje tam obecnie 1420 studentów. Na pierwszy rok przyjęto 260 słuchaczy. Najchętniej wybierane kierunki kształcenia to zarządzanie nieruchomościami i informatyka ekonomiczna. Na uroczystej inauguracji absolwenci otrzymali dyplomy licencjackie a studenci I roku- indeksy.
     Uroczysta inauguracja roku akademickiego odbyła się także w nowo powstałym Kolegium Języków Obcych, założonym przez Szkołę Języków Obcych “Regent”. Patronat nad tą placówką objął Wydział Filologiczno-Historyczny Uniwersytetu Gdańskiego, dlatego absolwenci Kolegium otrzymywać będą uniwersytecki dyplom licencjacki. Kolegium kształcić będzie nauczycieli języka angielskiego w trybie zaocznym i stacjonarnym. Podczas rozpoczęcia roku, które odbyło się w murach Biblioteki Elbląskiej, Marek Goerick, dyrektor Kolegium, zapowiedział, że następna inauguracja odbędzie się w zakupionym na potrzeby Kolegium budynku.
J, M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Dla wszystkich studentów polecam www.wmbp.edu.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  WMBP(2002-10-07)
 • Fred!! masz racje - wszystko jest ciekwsze (moze byc nawet instrukcja obslugi wiertarki stolowej) od wzmianek o Złodziejskiej EWSHE - do Jonskiego nic nie mam ale lepiej zeby ich razem nie kojarzono - dla dobra Jonskiego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  shreck(2002-10-07)
 • Shrek pajacu ty nie wiesz o czym mówisz. Przecież w Jańskim wykładają sami magistrowie i to przedmioty z nikąd więc nie porównuj EUH-E do tej nędznej filii.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  student(2002-10-07)
 • Właśnie! Nie dość, że wykładowcy są denni, to na czele z Dziekanem zapomnieli - za czyje pieniądze pracują i wydaje im się - a przynajmniej Dziekanowi - że Jański ma taki prestiż jak Poznańska Politechnika albo Uniwersytet Jagieloński... Tymczasem moja skrzynka pocztowa i e-mailowa jest zasypywana reklamami od, równie renomowanych jak Jański, szkół wyższych i tylko fakt - że już im wpłaciłem pieniądze trzyma mnie w tej szkole! Tak w ogóle to czuje się w tej szkole jak "piąte koło u wozu"
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  ST25(2002-10-08)
 • Przestańcie się licytować, która szkoła jest lepsza wszystkim wkoło wiadomo, że obie szkoły są dla studentów, którzy nie lubią się uczyć a dyplomy ukończenia tych uczelni żaden pracodawca nie traktuje poważnie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Student(2002-10-08)
 • Nie polecam Jańskiego nikomu!!! Byłam studentką tej "uczelni". Uważam, że pracownikami są sami oszuści oczywiście z dziekanem na czele. Mam nadzieję, że plotki związane ze zmianą dziekana są prawdziwe, bo nie wyobrażam sobie dalszego funkcjonowania tej szkoły z tak nieodpowiedzialnym człowiekiem na czele. Jedyna rada dla osób zaczynających studia w Jańskim: zbierajcie i strzeżcie jak oka w głowie wszystkich kwitków za szkołę, bo pod koniec Waszej edukacji okaże się, że nie macie opłaconego np. pierwszego semestru. Parodia! ********I że prasa tym nie ma zamiaru się zainteresować.........**********
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Flavia(2002-10-10)
 • ale obciach!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Lola(2002-10-14)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne Oscar Ventura
Płyn Hayne
Okulary korekcyjne XAVIER GARCIA
OKULARY PRZECIWSŁONECZNE,