Niedziela 20-01-2019, imieniny Fabiana, Sebastiana
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dni Elbląga z Giełdą Elbląską

Dodaj do
zakładek
Wersja
do druku
Podaj
dalej
2011-06-14
Aktualizowany 2011-06-17 22:54
Elbląg, Dni Elbląga z Giełdą Elbląską

Włączając się w program imprez organizowanych podczas Dni Elbląga Giełda Elbląska organizuje w sobotę 18 czerwca na swoim terenie festyn rodzinny pod nazwą „Dni Elbląga z Giełdą Elbląską”. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 13.

W programie proponujemy elblążanom udział w konkursach tematycznych dotyczących Giełdy Elbląskiej S.A. i konkursie organizowanym wspólnie z Grupą Żywiec S.A. – zwycięzców nagrodzimy wspaniałymi nagrodami. Dzieci będą miały okazję spędzić czas na zabawie na dmuchanej zjeżdżalni i zamku, a ponadto w trakcie całej imprezy w specjalnie przygotowanym namiocie jak i wokół niego, animatorzy prowadzić będą wiele konkursów i zabaw dla dzieci i młodzieży. Dzieci, które wezmą udział w naszej imprezie, będą mogły skosztować słodyczy i otrzymać firmowy balonik od klauna, z którym będą mogły pozować do pamiątkowych zdjęć. Dorośli, szczególnie panie, oprócz wzięcia udziału w konkursach odwiedzić będą mogli specjalny pojazd firmy Rossmann mieszczący na swojej platformie miniSPA, gdzie specjaliści z dziedziny odnowy biologicznej, zdrowego odżywiania oraz kosmetolodzy udzielać będą bezpłatnych profesjonalnych konsultacji zdrowotnych i kosmetycznych. Ponadto dla chętnych do dyspozycji dostępny będzie punkt ratownictwa medycznego, gdzie prowadzony będzie pomiar ciśnienia (bezpłatnie) oraz szkolenie z zasad udzielania pierwszej pomocy. Dodatkowe atrakcje to pokaz wozów strażackich oraz wozów żandarmerii wojskowej – w tym trenażer samochodowych pasów bezpieczeństwa. Do tego proponujemy występy wokalne Zespołu Romskiego działającego przy Stowarzyszeniu Romów w Elblągu oraz zespołów młodzieżowych działających przy Braniewskim Centrum Kultury i pokaz tańców standardowych i latynoamerykańskich zaprezentowany przez profesjonalne mistrzowskie pary taneczne z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar”. Dla zmęczonych zabawą zaplanowaliśmy punkt gastronomiczny, w którym będzie się można posilić oraz zaopatrzyć w napoje.
     Jednocześnie przypominamy Państwu kilka podstawowych informacji o Giełdzie Elbląskiej S.A. – wśród nich znajdą Państwo odpowiedzi na wiele konkursowych pytań. Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy „Giełda Elbląska” S.A. rozpoczął działalność w 1994 roku. Od 1994 Giełda jest spółką akcyjną wieloosobową, w której dzisiaj akcje posiadają takie podmioty jak: Grupa Żywiec, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Minister Skarbu Państwa, Bank Zachodni WBK S.A., Wojewódzki Związek Kółek i Organizacji Rolniczych oraz osoby fizyczne. Przez cały okres swojej działalności Giełda Elbląska S.A. włożyła wiele starań w przystosowanie posiadanego terenu i budynków na potrzeby handlu tak detalicznego, jaki hurtowego – a to, czym na pewno możemy się pochwalić, to wybudowanie parkingów tworzących ciągi komunikacyjne umożliwiające klientom dostęp do wszystkich obiektów na terenie, bez konieczności wyjeżdżania na ulice miasta.
     Wychodząc naprzeciw trendom, aby ograniczać czas przeznaczony na dokonanie zakupów, a przede wszystkim naprzeciw oczekiwaniom klientów dołożyliśmy starań, aby wybór towarów branży spożywczej i przemysłowej był szeroki i urozmaicony. Asortyment towarów branży spożywczej, które są dostępne w hurcie i w sprzedaży detalicznej, obejmuje mięso i jego przetwory, ryby, warzywa i owoce, nabiał oraz artykuły ogólnospożywcze. Ponadto dostępne są również towary z branży ogólnoprzemysłowej obejmujące w zasadzie wszystkie przedmioty, które są nam niezbędne tak w domu, jak i w pracy. Na naszym terenie można kupić środki czystości, materiały biurowe, pełen zestaw artykułów do budowy czy remontu domów i mieszkań, wyposażenie wnętrz i ogrodu, kwiaty cięte i doniczkowe, części i akcesoria do samochodów i rowery oraz buty i ubrania. Od kilku miesięcy na naszym terenie można również zaopatrzyć się w jedzenie i zabawki dla naszych domowych pupilów – psów i kotów, ale nie tylko. Możliwe jest to dzięki zgromadzeniu na naszym terenie ponad 100 podmiotów prowadzących handel, firm usługowych świadczących usługi ochrony mienia, rachunkowe, komputerowe z zakresu administrowania stronami www, firmy gastronomiczne, myjnia samochodowa, firmy branży grzewczej oraz grzewczo-sanitarnej, filia banku oraz market DIY („Zrób to sam”).
     W ten sposób została wprowadzona w życie idea kompleksowej obsługi w jednym miejscu (koncepcja one-stop-shop), co przekładając na nasze warunki, możemy określić jednym zdaniem „kupujesz wszystko w jednym miejscu – oszczędzasz cenny czas i oszczędzasz pieniądze”. Dlatego w tym miejscu zapraszamy wszystkich klientów, którzy przy możliwie maksymalnej oszczędności czasu, chcą dokonać maksymalnie różnorodnych zakupów, aby odwiedzali nasze centrum jak najczęściej. A tymczasem zapraszamy i oczekujemy na Państwa udział w naszym festynie 18 czerwca od godziny 13!      

     -------------------- Reklama --------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl