UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Domowe awantury, kolizje drogowe

 
Elbląg, Domowe awantury, kolizje drogowe

Policjanci prewencji i ruchu drogowego blisko 40 razy interweniowali wobec weekendowych sprawców wykroczeń. Funkcjonariusze drogówki dziesięciokrotnie wyjeżdżali do interwencji w ruchu drogowym, policjanci prewencji zatrzymali trzy osoby poszukiwane. Wśród zgłoszeń na wyróżnienie zasługuje właściwa reakcja jednej z uczestniczek ruchu drogowego, która zauważyła nieoświetlonych pieszych.

Apel policjantów kierowany do uczestników ruchu drogowego o wspólne dbanie o bezpieczeństwo na drodze coraz częściej przynosi rezultaty. W miniony weekend policjanci zostali powiadomieni o niewidocznych dla przejeżdżających samochodów pieszych. Policyjny patrol ruchu drogowego wylegitymował dwoje mieszkańców gm. Braniewo, którzy szli drogą z Żelaznej Góry w kierunku drogi S-22. Zarówno kobieta jak i mężczyzna nie mieli żadnego elementu odblaskowego, który zgodnie z obowiązującymi przepisami wymagany jest.. Oboje piesi zostali ukarani 100 zł mandatami karnymi.
       Podczas minionego weekendu policjanci 37-krotnie wzywani byli do różnego rodzaju interwencji, zarówno w ruchu drogowym jak i prewencyjnych. Odnotowaliśmy m.in. pięć kolizji drogowych, 19 zgłoszeń awantur domowych, nieporozumień rodzinnych, zakłóceń porządku publicznego. Ponadto policjanci zatrzymali trzy osoby poszukiwane.
      
KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
  • Zacytuję; "Apel policjantów kierowany do uczestników ruchu drogowego o wspólne dbanie o bezpieczeństwo na drodze coraz częściej przynosi rezultaty. " - Czyżby tak było??? Z doświadczenia wiem, że czym więcej zgłaszasz tym policja zaczyna cię traktować jak intruza a ściślej mówiąc osoby niechcianej. Dodam, że właśnie chodzi o poprawę bezpieczeństwa nas wszystkich. Dlatego uważam takie mówienie o pozytywnej postawie uczestników ruchu drogowego chyba nie do końca jest zgodne z prawdą, bo wszystko dobrze jak nie dajesz policji zbyt wiele pracy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1 0
    (2017-03-21)
Reklama