UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Drugi konkurs na dyrektora Galerii EL

 
Elbląg, Drugi konkurs na dyrektora Galerii EL
(fot. Michał Skroboszewski, arch. portel)

Magister od kultury, wykształcony artysta lub architekt. Do tego z co najmniej 5-letnim doświadczeniem zawodowym, znający się na przepisach prawa w zakresie funkcjonowania instytucji kultury. Ponadto mile widziana jest znajomość języka obcego oraz doświadczenie w pozyskiwaniu środków pozabudżetowych. Miasto nadal szuka dyrektora Centrum Sztuki Galeria EL. Kandydaci mogą składać oferty do końca sierpnia.

7 lipca zakończyła się trzyletnia kadencja Jarosława Denisiuka na stanowisku dyrektora Galerii EL. Miasto ogłosiło konkurs, do którego były dyrektor nie przystąpił. W ogóle tłoku nie było, bo przed komisją stanęła tylko jedna kandydatka, Karina Dzieweczyńska. Ta jednak nie uzyskała akceptacji i ostatecznie zdecydowano, że może - do czasu wyboru nowego dyrektora - pełnić jego obowiązki. Za taką możliwość Karina Dzieweczyńska grzecznie podziękowała i obecnie za kierowanie CS Galeria EL odpowiada kierownik administracyjny Andrzej Wasiak.
     To jednak rozwiązanie tymczasowe. Miasto ogłosiło kolejny konkurs z nieco zmienionymi kryteriami. Obecnie od kandydatów oczekuje się: wykształcenia wyższego magisterskiego uzyskanego w ramach studiów na kierunkach związanych z szeroko pojętą kulturą, studiów artystycznych lub architektury; co najmniej 5-letniego stażu pracy lub 5-letniego okresu prowadzenia działalności gospodarczej; znajomość problematyki w zakresie funkcjonowania Centrum Sztuki Galeria EL oraz zjawisk w szeroko pojętej kulturze, w tym w szczególności w zakresie sztuk wizualnych; znajomości przepisów prawa w zakresie funkcjonowania instytucji kultury, zarówno branżowych, jak i finansowych.
     Ponadto mile widziana jest m.in. znajomość języka obcego, doświadczenia na stanowisku kierowniczym, ukończenie kursów bądź studiów podyplomowych z zakresu prowadzenia działalności kulturalnej bądź organizacji i zarządzania, doświadczenie w pozyskiwaniu środków ze źródeł pozabudżetowych, w tym funduszy
     unijnych, znajomość zagadnień z zakresu realizacji zamówień publicznych w kulturze.
     Kandydaci muszą złożyć autorską koncepcję programową, organizacyjną i finansową, dotyczącą zarządzania Centrum Sztuki Galerią EL w Elblągu, ramowy program działalności instytucji na 3 lata, opis efektywnego wykorzystania bazy lokalowej i zasobów CS Galerii EL, plan współpracy z samorządami terytorialnymi Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz innymi podmiotami ze sfery publicznej i niepublicznej, w tym z organizacjami pozarządowymi.
     Zainteresowani mogą składać dokumenty do 31 sierpnia. Oferty zostaną rozpatrzone do końca września.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia inna niż inne
Kuchnia, a aneks kuchenny
Kuchnia klasyczna
RTV + SZAFA