Czwartek 25-04-2019, imieniny Marka, Jarosława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Drzwi Otwarte” w Zespole Szkół Akademickich

 
Elbląg, „Drzwi Otwarte” w Zespole Szkół Akademickich
fot. nadesłana

Zapraszamy na Drzwi Otwarte w dniu 10 marca 2015 r. na godzinę 17.30. Zespół Szkół Akademickich to jedyna w Elblągu, niepubliczna szkoła, kształcąca jednocześnie dzieci i młodzież. Placówka mieści się przy ul. Lotniczej 2, w budynku EUH-E. Zespół Szkół Akademickich w Elblągu, przyjmuje zapisy do Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. W szkole nie obowiązuje rejonizacja.

Plan „Drzwi Otwartych”
     godz. 17.30 –18.00 spotkanie z Dyrekcją i Gronem Pedagogicznym
     godz. 18.00 –18.30 konkurs języka angielskiego dla młodzieży
     godz. 18.30 –19.00 poczęstunek, kawa, herbata, zwiedzanie szkoły
     godz. 19.00 –19.15 wręczenie nagród za udział w konkursie
     
     Indywidualizacja kształcenia

     Celem indywidualizacji jest zapewnienie maksymalnych możliwości rozwoju wszystkim uczniom. Niewielka ilość dzieci w klasach daje możliwość dostosowania kształcenia do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia.
     
     
Zajęcia dodatkowe
     Uczniowie w każdej klasie gimnazjum uczęszczają na zajęcia dodatkowe, które są wpisane w plan lekcji. Są to: jedną godzina języka polskiego, jedna godzina matematyki i dwie godziny języka angielskiego (przez trzy lata nauki w gimnazjum). W szkole podstawowej obowiązują dwie dodatkowe godziny języka angielskiego, treningi pamięci i kreatywności, po dwie godziny zajęć tanecznych kids dance oraz karate.
     
     
Zajęcia pozalekcyjne
     Uczniowie mogą korzystać z szerokiej oferty zajęć pozalekcyjnych, rozwijając swoje talenty i poszerzając wiedzę np. kółka przedmiotowe (historyczne, geograficzne, chemiczne, biologiczne, języka rosyjskiego), zajęcia przygotowujące do konkursów i olimpiad oraz taneczne – zumba, basen.
     
     Nauka języków obcych
     Szkoła kładzie duży nacisk na nauczanie języków obcych - angielskiego oraz niemieckiego lub rosyjskiego. Uczniowie nieustannie doskonalą funkcje językowe, takie jak mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. Zajęcia te prowadzi wykwalifikowana kadra, mająca wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych.
     
     Nowoczesny budynek

     Szkoła mieści się w nowoczesnym budynku, usytuowanym w spokojnej okolicy. Uczniowie korzystają z własnych: placu zabaw i boiska wielofunkcyjnego. Do dyspozycji rodziców jest duży parking wokół budynku.
     
     Plan lekcji

     Nauczanie odbywa się wyłącznie w systemie jednozmianowym, co oznacza, że każda klasa rozpoczyna zajęcia codziennie o tej samej godzinie, mianowicie o 8.15.
     
     Kreatywna świetlica

     Na świetlicy dzieci przebywają, pod nieustającą opieką wychowawców, od godz. 6.30 do godz. 17.00 . Podczas pobytu w świetlicy uczestniczą w ciekawych zajęciach plastycznych, sportowych, różnorodnych grach i zabawach, doświadczeniach i obserwacjach naukowych.
     
     Czesne za szkołę

     Odpłatność za szkołę wynosi 300 zł miesięcznie. Możliwe zniżki czesnego dla 2 -3 uczniów w klasie, których rodzice uzyskują niskie dochody.
     
     Więcej informacji na temat Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Niepublicznego Gimnazjum Akademickiego na stronie www.zsa.elblag.pl lub w sekretariacie Zespołu Szkół Akademickich pod nr tel. 55-239-38-98.
     Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i zwiedzania Szkoły!

 


     

Zespół Szkół Akademickich
     Niepubliczna Szkoła Podstawowa
     Niepubliczne Gimnazjum Akademickie
     Elbląg, ul. Lotnicza 2, Budynek EUH-E
     tel. 55-239-38-98
     www.zsa.elblag.pl

     
     ---reklama---
,
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl