Wtorek 18-12-2018, imieniny Bogusława, Gracjana
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Drzwi Otwarte w ZSA

Elbląg, Drzwi Otwarte w ZSA

Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące Zespołu Szkół Akademickich w Elblągu, przy ul. Lotniczej 2, zapraszają uczniów klas VI szkoły podstawowej oraz klas III gimnazjum wraz z rodzicami na „Drzwi Otwarte”, które odbędą się w poniedziałek 5 marca w godzinach 17 - 18.30.

Jesteśmy jedyną w Elblągu szkołą prywatną dla dzieci i młodzieży. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej. Oprócz obowiązkowych zajęć lekcyjnych oferujemy bogatą gamę zajęć dodatkowych.
     Uczniowie będą mogli rozwijać swoje zainteresowania i uzdolnienia uczestnicząc w licznych zajęciach dodatkowych np. w ramach Klubu Teatralnego, Europejskiego, Ekologicznego, Przedsiębiorczości oraz w imprezach, konkursach, projektach szkolnych i międzyszkolnych.
     Będziemy promować wśród naszych podopiecznych zdrowy i aktywny tryb życia. Proponujemy dodatkowe zajęcia sportowe w naszej Akademii Sportu np. karate, basen, jazda konna oraz w Akademii Zdrowia – wykłady i warsztaty z zakresu profilaktyki zdrowia.
     W ramach czesnego oferujemy dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny – bezpłatny kurs języka angielskiego.
     Zapewniamy naszym uczniom: przyjazną atmosferę, wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, opiekę doradcy zawodowego i pedagoga oraz świetlicę szkolną w godzinach 6.45 – 18.15. Stołówka szkolna proponuje smaczne i zdrowe posiłki (drugie śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek).
     Podczas Drzwi Otwartych przedstawimy szczegółową ofertę kształcenia naszej Szkoły. Tego dnia odbędą się również warsztaty dla młodzieży „Efektywne techniki uczenia się”. Będzie też można zwiedzić Szkołę oraz porozmawiać z nauczycielami.
     Uwaga rodzice! Zapraszamy z młodszymi dziećmi dla których, podczas Drzwi Otwartych, będzie zapewniona opieka nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej (przewidziane są gry i zabawy dla maluchów).
     Zapisy do Szkoły - od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Sekretariat będzie czynny także w trakcie Drzwi Otwartych – do godz. 19. Podanie i kwestionariusz można pobrać w sekretariacie lub z naszej strony www.zsa.elblag.pl.
     
     
------------------ Reklama ------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl