UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dwie noce bez wody

EPWiK Sp. z o.o. informuje, że w noce z poniedziałku na wtorek (8/9 sierpnia) oraz z wtorku na środę (9/10 sierpnia) nastąpią przerwy w dostawie wody do mieszkań w kilku dzielnicach miasta.

W związku z pracami na sieci wodociągowej wykonywanymi przez firmę Hydro Partner Sp. z o.o. z Leszna w noce: z poniedziałku na wtorek (8/9 sierpnia) i z wtorku na środę (9/10 sierpnia) pozbawieni dostawy wody będą odbiorcy przy:
     ul. Wiejskiej 3a, 3b, 3c, 18, 18a, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28a, 33, 34
     ul. Mazurskiej 6 - Pogot. Opiekuńcze
     Przewidywany czas pracy w godz. 23.30 - 5.30
     W wyniku prowadzonych prac może wystąpić okresowe pogorszenie parametrów wody. W przypadku wystąpienia takiego zjawiska prosimy informować Pogotowie Techniczne - tel.994.
     
     Ponadto od wtorku (9 sierpnia) od godz. 9 do środy (10 sierpnia) do godz. 9 w dzielnicach położonych na zachód od ul. Robotniczej - łącznie z Zawadą - i na południe od linni ulic: Teatralnej, Nowowiejskiej, Górnośląskiej, Kościuszki, Bema, Łęczyckiej do trasy E7 mogą pojawić się braki wody, znaczne spadki ciśnienia oraz krótkotrwałe pogorszenie parametrów jakości wody.
     W przypadku wystąpienia takiego zjawiska prosimy informować Pogotowie Techniczne tel. 994.
     
     Za wszelkie utrudnienia w dostawie wody EPWiK Sp. z o.o. przeprasza.
Andrzej Przybylski, EPWiK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama