Sobota 19-01-2019, imieniny Henryka, Mariusza
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dyrektorski fotel na Zaciszu czeka

 
Elbląg, Dyrektorski fotel na Zaciszu czeka Biuro Regionalne w Elblągu czeka na dyrektora (fot. arch. Michał Skroboszewski)
Rek

Sześciu kandydatów stanęło do konkursu na dyrektora elbląskiego Biura Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Z ich aplikacjami zapozna się komisja rekrutacyjna, która podejmie decyzję o tym, kto i czy w ogóle któryś z chętnych obejmie posadę przy ul. Zacisze.

Fotel dyrektora Biura Regionalnego w Elblągu jest wolny, bo poprzedni dyrektor, Jerzy Wcisła, został senatorem. Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ogłosił więc konkurs. Idealny kandydat musi: posiadać wykształcenie wyższe; legitymować się co najmniej 5-letnim stażem pracy lub co najmniej 3 -letnim doświadczeniem w wykonywaniu działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku. Musi także cieszyć się nieposzlakowaną opinią i być osobą niekaraną.
     Dodatkowo punktowana będzie znajomość przepisów dotyczących funkcjonowania samorządu terytorialnego; znajomość zadań Biura Regionalnego oraz umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi.
     Termin składania ofert upłynął 4 marca. Jak poinformowało nas buro prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie, wpłynęło sześć zgłoszeń. Komisja rekrutacyjna, która powołana zostanie w najbliższym czasie, zajmie się ich rozpatrywaniem. To ona podejmie ostateczną decyzję o tym, kto i czy w ogóle któryś z kandydatów zajmie dyrektorski fotel przy ul. Zacisze.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

POLO z HAFTEM
Polar z haftem
Naszywka HERB ELBLĄGA
Naszywki