UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dyrektorzy nominowani

 
Elbląg, Dyrektorzy nominowani
(fot. UM Elbląg)

Prezydent Witold Wróblewski wręczył nominacje jedenastu wybranym dyrektorom elbląskich placówek oświatowych. Swoje kadencje na stanowiskach rozpoczną oni wraz z nowym rokiem szkolnym, czyli od 1 września.

- Serdecznie gratuluję i życzę powodzenia. Liczę na owocną współpracę z Państwem. Zawsze mogą Państwo liczyć na moje wsparcie. Praktycznie wszyscy z Państwa mają już doświadczenie w pełnieniu funkcji dyrektora i znają swoje placówki bardzo dobrze. Przed nami kolejny rok wprowadzania reformy oświaty, wygaszania gimnazjów. Cieszę się jednak, że dzięki podjętym działaniom w Elblągu nie mamy problemu związanego choćby ze zwolnieniami nauczycieli. Jesteśmy w trakcie realizacji edukacyjnych projektów unijnych. Pozyskaliśmy na nie ponad 25 mln zł. Planujemy złożenie dwóch kolejnych wniosków, aby wszystkie elbląskie szkoły wyposażone były w nowoczesne pomoce dydaktyczne. Od września rozpoczyna działalność szkoła sportowa w naszym mieście. Także dużo dzieje się w elbląskiej oświacie – podkreślał prezydent Witold Wróblewski.
     
     Powierzenie stanowiska dyrektora otrzymali:
     1. Katarzyna Cimoch - Przedszkole nr 3
     2. Ewa Zyzek - Przedszkole nr 5
     3. Beata Trochowska - Przedszkole nr 17
     4. Jolanta Murgrabia - Przedszkole nr 31
     5. Mariola Kowalska - Przedszkole nr 33
     6. Marzena Koszper - Przedszkole nr 34
     7. Kazimiera Pierzyńska-Czujwid - Szkoła Podstawowa nr 14
     8. Dorota Bajor - Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług
     9. Stanisław Szczepański - Międzyszkolny Ośrodek Sportowy
     10. Hanna Szuszkiewicz - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków
     11. Małgorzata Zabiełło – p.o. dyrektora Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 2
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama