Środa 23-01-2019, imieniny Rajmunda, Ildefonsa
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dyrektorzy zostają

Nie będzie zmian na stanowiskach dyrektorów elbląskich szkół i przedszkoli. Osoby, które dotychczas kierowały placówkami oświatowymi nadal będą pełnić swoje obowiązki. Nie obsadzony został jedynie etat dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury oraz SP nr 19.

W tym roku prezydent Elbląga ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów 15 elbląskich szkół i placówek oświatowych. W wyniku przeprowadzonych do 17 czerwca postępowań konkursowych stanowiska na kolejne 5 lat zostały powierzone dotychczasowym dyrektorom: Janowi Zaborowskiemu (III Liceum Ogólnokształcące), Hannie Kusowskiej (Przedszkole nr 13), Katarzynie Sokolnickiej (Przedszkole nr 19), Małgorzacie Antoniszyn (Szkoła Podstawowa nr 1), Iwonie Ratajczyk-Zyśk (Szkoła Podstawowa nr 6), Ewie Przespolewskiej (Szkoła Podstawowa nr 9), Jolancie Piekarskiej (Szkoła Podstawowa nr 12), Edwardowi Pietrulewiczowi (Szkoła Podstawowa nr 21), Izabeli Cabale (Szkoła Podstawowa nr 23), Hannie Trybińskiej (Zespół Szkół nr 1), Hannie Targońskiej (Gimnazjum nr 9), Barbarze Ciechomskiej (Zespół Szkół Zawodowych nr 1), Mirosławowi Zalewskiemu (Zespół Szkół Handlowych).
     Wolne etaty dyrektorskie pozostały w Młodzieżowym Domu Kultury oraz w SP nr 19.
     - Kandydat wyłoniony przez komisję konkursową na stanowisko dyrektora MDK w Elblągu złożył rezygnację z objęcia tego stanowiska, w związku z czym ponownie zostanie przeprowadzony konkurs na dyrektora tej placówki – informuje Anna Kleina, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga.
     - Jeśli chodzi o Szkołę Podstawową nr 19 - w wyniku postępowania konkursowego na stanowisko dyrektora komisja nie wyłoniła kandydata – dodaje rzecznik prezydenta. - Pan Prezydent ponownie ogłosił konkurs na dyrektora tej szkoły. Postępowanie konkursowe zostanie przeprowadzone w lipcu.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Czytnik kart kryptograficznych
Hosting WWW BIZNES